Stadion: Kajzerica
Sudac: Igor Marić (Sisak)
Strijelci: 0:1 Ćukušić (46), 1:1 Roščić (47)
Hajduk: Burger, Slatina, Domazet, (od 70. Zelić), Paštar, Šimović, Modrić, Krešić (od 56. Matko),  Alujević, Huram, Katuša (od 51. Slavka), Pjević (od 36. Ćukušić).
Pioniri Lokomotive i Hajduka podijelili su bodove u utakmici čije prvo poluvrijeme je završilo bez pogodaka.

Odmah na startu nastavka Bijeli su poveli pogotkom Duje Ćukušića, ali samo minutu kasnije poentirao je za domaćina Luka Roščić za konačnih 1:1.

-

KADETI: Lokomotiva - Hajduk 2:2  (1:0)
Sudac: Darko Jurčević (Karlovac)
Strijelci: 1:0 Godec (38), 1:1 Mišura (54), 1:2 Mlačić (73), 2:2 Meštrović (76)
Hajduk: Bosančić, Beidenegl, Kralevski, Mlačić, Burić, Čular, Kajtazi, Ora, Pranić (od 46 Mišura), Matić (od 63. Pedisić), Perko (od 69. Brnada).
I u kadetskom susretu oba sastava osvojila su po bod. Domaćin je poveo golom Dina Godeca u 38. minuti, a Bijeli potom režirali preokret preko Bruna Mišure i Branimira Mlačića

Lokomotiva je pogotkom Tina Meštrovića u 76. minuti izjednačila na 2:2 i taj rezultat nije se mijenjao do kraja utakmice.