Remi pionira i poraz kadeta na Kajzerici

Pioniri: Lokomotiva - Hajduk  2:2 (2:0)
Utakmica 25. kola Prve HNL
Igralište: Kajzerica
Sudac: Matija Jokić (Zagreb)
Strijelci: 1:0 Kosović (2), 2:0 Baždarić (21), 2:1 Vušković (52), 2:2 Kuzmanić II (59)
Hajduk: Bezeljak, Hodak, Krstanović, Orlić, Skelin, Vušković, Kuzmanić II, Lekaj (od 65. Letunić), Žeravica, Ivković, Kuzmanić I.
Pioniri Hajduka remizirali su na gostovanju kod Lokomotive. Konačan rezultat bio je 2:2, a domaća momčad puno je bolje ušla u utakmicu. Lokomotiva je povela već u drugoj minuti, a strijelac je bio Maro Kosović. Kada je u 21. minuti Antonio Baždarić svladao Hajdukovog vratara Raula Bezeljaka, izgledalo je kako će Bijeli teško izbjeći poraz.

U drugom poluvremenu momčad trenera Marka Sičića ipak je preuzela stvar u svoje ruke i uspjela doći do izjednačenja golovima Luke Vuškovića u 52. i Marina Kuzmanića II u 59. minuti. Pokušavali su Bijeli u preostalih 10-ak minuta doći do potpunog preokreta i postići pobjedonosni pogodak, ali u tome nisu uspjeli.

---

Kadeti: Lokomotiva - Hajduk  5:2 (3:1)
Sudac: Matej Horvat (Zagreb)
Strijelci: 1:0 Stanić (6), 1:1 Pralija (11), 2:1 Zlatunić (28), 3:1 Čabrajić (39), 4:1 Stanić (60), 5:1 Batur (80), 5:2 Hrgović (83)
Hajduk: Mišević, Baturina (od 61. Đolonga), Hrgović, Zubanović, Prpić (od 46. Capan), Klarić-Kukuz (od 46. Jurić-Petrašilo), Pukstas, Petrović, Antunović (od 72. Botica), Pralija (od 61. Radonić), Vrcić (od 61. Škorlić).
Tri dana nakon finala Kupa u kojem je Hajduk ostvario uvjerljivu pobjedu od 4:0, uzvratili su mladi igrači Lokomotive pobjedom u prvenstvenom susretu.

Nešto manje od pola sata Hajduk je držao rezultatsku ravnotežu, a onda je domaćin došao do visokog vodstva, koje su Bijeli uspjeli ublažiti u 83. minuti, pogotkom za konačnih 5:2. Strijelci za momčad trenera Mislava Karoglana u ovoj utakmici bili su Luka Pralija i Šimun Hrgović.