Remi juniora protiv Širokog Brijega

22/7/2023 - 13:04 sati

Juniori Hajduka završili su drugom utakmicom mini pripreme u Širokom Brijegu. Susret protiv kombiniranog domaćeg sastava završio je rezultatom 1:1.

I ovog puta poveli su domaćini u 14. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Lovre Lončar u 30. On je lukavo ukrao loptu protivničkom stoperu, izašao sam pred vratara domaćih Antu Slišovića i pogodio za izjednačenje.

Trener Toni Golem koristio je 22 igrača, svi su odigrali po poluvrijeme, samo je prvi vratar David Fesyuk zamijenjen u 60. minuti.

Hajduk (prvo poluvrijeme): Fesyuk, Fridl, Begonja, Pavić, Skelin, Skoko, Lončar, Ćalušić, Reić, Prodanović, Antunović.

Hajduk (drugo poluvrijeme): Fesyuk (od 60. Biočić), D. Hrgović, Tudor, Duić, Carev, Jurak, Zubanović, Bobanović, Krstanović, Kavelj, Bačić.