Igralište: Š.C. Rudeš
Sudac: Luka Slišković (Zagreb)
Strijelci: 1:0 Tonon (3), 1:1  Hrgović (12), 1:2 Čuić (41), 2:2 Stipić (42)
Hajduk: Silić, Škaričić (od 69. Posinković), Bradarić (od 80. Jurić-Petrašilo), Prpić, Brkljača, Capan (od 64. Vrcić), Letaj (od 80. Vladušić), Pukštas, Krolo (od 64. Lazar), Čuić (od 69. Petrović), Hrgović.
Juniori Hajduka na gostovanju kod Rudeša osvojili su jedan bod, u utakmici koja je završena rezultatom 2:2.
Susret je riješen u prvih 45 minuta, a počeo je loše za Bijele, već u trećoj minuti Alessio Tonon je domaćine doveo u vodstvo. Momčad trenera Marijana  Budimira brzo je uzvratila, u 12. minuti Šimun Hrgović je pogodio za izjednačenje. Četiri minute prije odmora Filip Čuić doveo je Hajduk u vodstvo, ali minutu kasnije konačnih 2:2 postavio je Mihael Stipić.
Hajduk je pokušavao doći do pobjede u drugom dijelu, međutim mreže su mirovale i susret je završen podjelom bodova.