Remi juniora Hajduka i Gorice na Poljudu

1/9/2023 - 20:34 sati
Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2Juniori: Hajduk - Gorica 2:2
Juniori: Hajduk - Gorica 2:2

JUNIORI: Hajduk – Gorica 2:2 (2:0)
1. HNL – 5. kolo
Sudac: Dario Kulušić (Šibenik)
Strijelci: 1:0 Pavić (7), 2:0 Skoko (20), 2:1 Đurašić (89), 2:2 Agatić (90+2)
Hajduk: Fesyuk, Hodak (od 82. Carev), Shahini (od 68. Fridl), Pavić, Skelin, Antunović, Kavelj, Reić (od 56. Lončar), Ćalušić (od 56. Bobanović),  Skoko, Bačić (od 46. Žeravica).

Juniori Hajduka ostali su bez dva vrijedna boda u nevjerojatnoj završnici utakmice protiv Gorice. Upornost gostujućeg trenera koji je povicima s klupe gurao svoje igrače u naizgled izgubljenoj situaciji s dva pogotka minusa, isplatila se u posljednjim trenucima sudačke nadoknade.

Najprije je u 89. minuti vratar Hajduka Davyd Fesyuk spašavajući jedan korner servirao loptu na nogu Patriku Đurašiću koji je iskoristio poklon. U posljednjim sekundama sudačke nadoknade izborili su gosti loptu u šesnaestercu, udarac s 12 metra odlično je obranio Fesyuk, a odbijenu loptu Leon Agatić ubacio u mrežu za konačnih 2:2.

Do opisanog finiša sve je bilo na strani Hajduka. Nakon kornera koji je u sedmoj minuti izveo Duje Reić, loše je reagirala obrana Gorice i Niko Pavić je iz blizine glavom pogodio mrežu. Hajduk je dominirao, posebno razigran bio je Noa Skoko, nezaustavljiv za obranu gostiju. Skoko je u 20. minuti odličnu igru okrunio lijepim pogotkom s 15 metara iskosa. I udarac Reića u 26. minuti bio je snažan, ali je završio pored desne vratnice. Gosti su u prvih 45 minuta samo jednom pogodili okvir gola, Juraj Josip Radočaj iz dobre pozicije pokušao je iz prve prebaciti Fesyuka, koji je odlično intervenirao.

Jedinu priliku za pogodak u nastavku Gorica je stvorila u 67. minuti nakon kornera, udarac glavom s druge vratnice išao je prema mreži, ali je odličnom intervencijom s gol linije loptu izbio Marino Skelin, koji se tom prilikom i lakše ozljedio, ali je nastavio igru.

Bijeli su tako propustili priliku da na derbi 6. kola u Maksimiru koji se igra 16. rujna odu s maksimalnim bodovnim učinkom.