Remi juniora Hajduka i Dinama na Poljudu

29/10/2018 - 16:08 sati
Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2
Juniori: Hajduk - Dinamo 2:2

Juniori: Hajduk – Dinamo 2:2 (0:0)
Utakmica 9. kola Prve HNL
Igralište: Poljud
Gledatelja: 150
Sudac: Dino Papak (Šibenik)
Strijelci: 0:1 Baturina (46), 1:1 Šarić (53), 2:1 Bajić (70), 2:2 Bagarić (85)

Hajduk: Baždarić, Radić, Vušković, Dellova, Ševelj, Kosić, Giljanović, Čuić (od 57. Blagaić), Bajić (od 83. Jenjić), Brnić (od 83. Lauš), Šarić (od 78. Tolaj).

Hajdukovi i Dinamovi juniori odigrali su neodlučeno 2:2 u derbiju 9. kola 1. HNL. U prvih 45 minuta nije bilo golova. Gosti su prvu priliku stvorili u 2. minuti, ali je Mario Vušković dobro blokirao udarac Dina Kapitanovića sa sedam metara. Potom je Hajduk dva puta zaprijetio preko Ivana Brnića, a najveću prigodu Bijeli su dobili u 23. minuti. Loptu ubačenu iz kornera Tomislav Knežević dirao je rukom i sudac Dino Papak pokazao je na bijelu točku. Filip Kosić snažno je šutirao u lijevu stranu , ali je vratar gostiju Renato Josipović odlično obranio.

Na samom početku drugog poluvremena gosti su poveli. Pogrešku u obrani Bijelih iskoristio je Roko Baturina i s 15 metara precizno prebacio vratara Bijelih. Hajduk je izjednačio u 53. minuti, Kosić je lijepo proigrao Ivana Šarića koji je precizan  s desetak metara iskosa s lijeve strane. Dvije minute kasnije gosti su stvorili dvije šanse u istoj akciji, ali je vratar Vice Baždarić odlično obranio udarce Luke Pavlaka i Filipa Mihaljevića. U 60. minuti opasno je pred vratima Dinama, Brnić puca s desetak metara iskosa, ali Josipović brani. Hajduk je kreirao opasnu kontru u 66. minuti, a dvije minute kasnije Bijeli dolaze u vodstvo. Kosić je lijepo uposlio Juricu Bajića na 20-ak metara od gola, a on prolazi pored dvojice čuvara i s 10 metara šalje loptu u mrežu.

Gosti su do izjednačenja došli pet minuta prije kraja utakmice. S desne strane je ubacio Vedad Radonja, a Ilija Bagarić se najbolje snašao u gužvi u petercu Bijelih i iz drugog pokušaja ubacio loptu u mrežu.  Do kraja susreta su obje momčadi po jednom pokušale iz prekida, ali se rezultat nije mijenjao.