Stadion: Gradski vrt
Sudac: Ante Čulina (Zagreb)

Osijek II: Barešić, Magdić (od 68. Stanić), Dago, Soldić, Ilić, Gačić, Todorov (od 58. Krajinović), Kulenović (od 58. Beljo), Todoroski, Benić, Barišić.

Hajduk II: Matijaš, Relota, Ševelj (od 86. Ciprić), Radić, Dellova, Skorup, (od 75. Pršir), Kosić, Grubišić, Špikić, Šego (od 76. Chinedu), Bajić.

Hajdukova druga momčad odigrala je 0:0 na gostovanju kod Osijeka II u Gradskom vrtu u sklopu 8. kola Druge HNL. Bijeli su prikazali bolju igru, kontrolirali su utakmicu njenim većim dijelom, imali su konkretnije prilike, međutim nisu uspjeli pronaći put do mreže čime bi dodatno kapitalizirali sve navedeno.

Prvu izgledniju priliku na utakmicu stvorio je Jurica Bajić u 28. minuti, napadač Hajduka se s nekoliko sjajnih driblinga izborio za udarac iskosa, ali otišla je lopta malo preko vrata.

Uzvratio je domaćin u 32. minuti kada je Hrvoje Ilić dva puta u istoj akciji tukao prema vratima Hajduka, međutim obranama se istaknuo vratar Davor Matijaš. Sedam minuta kasnije opet prijete hajdukovci, dugo se gradio napad pred suparničkim vratima, Hrvoje Relota se na koncu odlučio za ubačaj, a Dino Skorup s deset metara glavom pogađa malo pored vrata.

Do kraja prvog poluvremena vrijedi istaknuti još udarac Luke Kulenovića s 12 metara, ali i ovaj put siguran je Hajdukov čuvar mreže.

Otvorili su Bijeli drugo poluvrijeme s tri lijepe prilike, najprije je Michele Šego izašao sam pred vratara Marka Barešića koji je obranio njegov udarac, a nedugo zatim Bajić je odlično proigrao Luku Grubišića koji također izlazi sam pred vratara Osijeka i ne uspijeva ga savladati.

Raspoložen je bio Bajić i u sljedećem napadu, opet je uputio sjajnu loptu, ovaj put za Darija Špikića koji iz odlične pozicije još jednom pogađa vratara Barešića koji spašava svoju momčad na početku drugog dijela.

Na novu priliku čekali smo do 64. minute, Šego je tada lijepo pronalazi Bajića, ovaj tuče iz prve s 10 metara, međutim ne uspijeva zahvatiti loptu na željeni način. Do kraja utakmice vidjeli smo još pokušaj Špikića. Josip Ciprić ga je u 88. minuti sjajno pronašao centaršutom, a napadač Bijelih glavom je pucao malo pored vrata.

Nakon ove utakmice momčad Marija Despotovića se nalazi na trećem mjestu Druge HNL s 14 osvojenih bodova.