Datum: 10/3/2019
Gledatelja: 400
Remi Hajduka II i Solina

10/3/2019 - 16:45 sati
Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1Hajduk II - Solin 1:1
Hajduk II - Solin 1:1

HAJDUK II  - SOLIN 1:1 (0:0)
2. HNL – 15. kolo
Sudac: Dino Papak (Šibenik)
Strijelci: 1:0 Kreković (58), 1:1 Krajina

HAJDUK II: Ljubić, Relota, Radić, Vušković, Ciprić, Kosić (od 67. Bašić), Sahiti, Pršir (od 41. Kreković), Blagaić, Špikić (od 67. Prtajin), Šego.

SOLIN: Jelić, Mrković, Tomić, Ćurić, Pavlinović (od 60. Krajina), Bauk, Luetić, Taraš, Barišić, Čeko (od 77. Mastelić), Jurić (od 67. Šimunac).

Hajduk II i Solin podijelili su bodove u utakmici 15. kola 2. HNL odigranoj na Poljudu. Očekivano, domaćin je tražio posjed i pokušavao kombiniranjem doći do protivničkog gola, dok su se gosti uglavnom orijentirali na obranu i pokušaje iz kontri. To im je u prvom dijelu i uspjelo, spriječili su sve pokušaje domaće momčadi, a dva puta su nakon pogrešaka u obrani Bijelih preko Denija Jurića opasno ugrozili gol Hajduka II. U 22. minuti Marin Ljubić je odlično obranio, a u 45. Jurić je bio neprecizan.

I drugo poluvrijeme počelo je bijegom Jurića i novom situacijom jedan na jedan koju je odlično neutralizirao Ljubić. Hajduk II je potom napravio mini pritisak na gol gostiju, dva puta je gostima zaprijetio Leon Kreković, a iz trećeg pokušaja  bio je uspješan. Michele Šego ga je odlično proigrao, a Kreković je s desetak metara iskosa s lijeve strane pogodio lijevi kut gostujućeg vratara Ivana Jelića. Gosti su izjednačili u 74. minuti. Vlatko Šimunac presjekao je jedno dodavanje u domaćoj obrani i zaobišao vratara Ljubića te ubacio u sredinu, gdje je najspretniji Ivan Krajina koju loptu ubacuje u mrežu. U preostalih 16 minuta mreže su mirovale, pa je svakom od protivnika na kraju pripao po jedan bod.