Mjesto: Split
Datum: 20/5/2019
Remi Hajduka i BSK-a uz šest pogodaka

20/5/2019 - 18:55 sati
Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3Hajduk II - BSK 3:3
Hajduk II - BSK 3:3

HAJDUK II  - BSK 3:3 (2:0)
2. HNL – 25. kolo
Gledatelja: 300
Sudac: Marko Linić (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Delić (21.), 2:0 Teklić (45+1.), 2:1 Čikvar (54.), 3:1 Delić (76.), 3:2 Čikvar (83.), 3:3 Šimićić (87.)

HAJDUK II: Matijaš, Jo. Bašić (od 46. Kreković), Dellova, Ja. Bašić, Ciprić  Kalik, Sahiti (od 33. Martinović), Špikić, Teklić (od 85. Pršir), Delić, Šego.

BSK: ilinčić, Gvozdenović, Kovačić, Majtanić, Ištvanić, Periša, Čikvar, Ilić (od 76. Ćorić), Muženjak (od 46. Anić), Jakšić (od 68. Popović), Šimičić.

Na startu utakmice nije bilo prigoda, Hajduk II pokušavao se nametnuti kombinatornom igrom, a gosti su se opredijelili za striktnu obranu čovjek na čovjeka. Prva prigoda na utakmici pretvorena je u pogodak. Tonio Teklić izveo je korner s lijeve strane, a Ivan Delić fantastično reagirao i na prvoj stativi loptu unutarnjom stranom kopačke poslao ispod prečke.

Četiri minute kasnije opet prijeti Delić, ali je Bojan Gvozdanović pravovremen u bloku. U 30 minuti prva prilika za goste, Josip Čikvar je prošao po desnoj strani, ali je loše ubacio. Dario Špikić u 38. minuti lijepo je primio jednu loptu i šutirao s 18 metara, a lopta je zakačila prečku i otišla u gol aut. Hajduk je do povećanja vodstva stigao u sudačkoj nadoknadi i to na zaista fantastičan način. Tonio Teklić je prihvatio jednu loše ispucanu loptu gostujućeg vratara i gotovo s polovice igrališta pogodio desnu stranu gostujućeg gola uz veliki pljesak prisutnih gledatelja na poljudskom stadionu.

Prvih 20-ak minuta drugog dijela gledali smo ravnopravnu igru, Davor Matijaš dobro je obranio udarce Stjepana Šimičića i Marina Ištvanića, a šanse za Hajduk imali su Teklić i Anthony Kalik, koji je u 64. minuti pogodio gredu. U 68. minuti gosti smanjuju vodstvo Hajduka II nakon brze akcije Josipa Čikvara i udarca s 10 metara. U 75. minuti na semaforu svijetli 3:1 i izgledalo je da je utakmica riješena. Lijepu akciju Špikića i Michelea Šege završio je Delić preciznim udarcem u donji lijevi kut. U 79. minuti opet obrani Bijelih bježi Čikvar i po drugi put trese mrežu Matijaša. Nakon ovog pogotka gosti sve karte bacaju u napad te uspijevaju doći do boda u 87. minuti odličnim udarcem Šimičića s 20 metara u lijeve rašlje.