Pula: Istra 1961 - Hajduk 0:1

11/6/2020 - 22:50 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Istra 1961 - Hajduk 0:1 (Pula, 11/6/2020)"
Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1Istra 1961 - Hajduk 0:1

Ivan Prelec - Igor Tudor

90+4 Kraj je utakmice na Aldo Drosini. Hajduk je slavio s 1:0, strijelac pobjedničkog pogotka bio je Mijo Caktaš. Bravo Hajduče!

90+1 Žute kartone nakon naguravanja na terenu dobili su Jradi, Čondrić i Močinić.

90 Igrat će se još tri minute dodanog vremena.

90 Dolček je dobio žuti karton.

88 Jradi je ubacio iz slobodnjaka, lopta se nekoliko puta odbijala od igrača ispred vrata domaće momčadi, došla do Ismajlija koji je pucao, ali netko mu je u posljednji trenutak blokirao udarac.

87 Žuti karton dobio je Obeng koji je ušao prije nekoliko minuta. Neoprezno je startao na Krekovića. Hajduk će imati slobodan udarac na 15 metara, s lijeve strane šesnaesterca.

81 Treća promjena u sastavu Hajduka, ušao je Nejašmić umjesto Jaira.

79 Brza akcija igrača Hajduka. kroz sredinu pa na bok do Juranovića koji je ubacio pred vrata, Dolček je bio na lopti, ali nije uspio pogodit vrata. Bila je to velika šansa.

78 Dvostruka izmjena u sastavu Istre 1961, ušao je Perić-Komšić umjesto Guzine te Maganjić umjesto Grujevića.

77 Guzina je pogodio gredu.

73 Pucao je Lončar s 25 metara, otišlo je preko vrata.

66 Dvostruka izmjena u sastavu Hajduka u igri su Jurić i Kreković umjesto Čuića i Caktaša.

63 Prva promjena u sastavu Istre 1961, ušao je Fintić umjesto Delića.

57 Ismajli je dobio žuti karton.

49 Caktaš je izveo slobodan udarac s ruba šesanesterca, bio je to odmjeren udarac, ali Lončar je uspio glavom izbiti u korner.

46 Hamza je pao u duelu s Blagojevićem, provjeravao je sudac Batinić da li je to bilo u šesnaetercu, ali nakon konzultacija s VAR sobom odlučeno je da se prekršaj dogodio malo izvan kaznenog prostora.

46 Počelo je drugo poluvrijeme. Nema promjena u sastavima.

45+1 Kraj je prvog poluvremena. Hajduk vodi u Puli s 1:0 pogotkom Mije Caktaša u 6. minuti susreta.

45 Igrat će se još minuta dodanog vremena u prvom poluvremenu.

38 Sada je Jradi izborio prekršaj na rubu šesnaesterca, s lijeve strane. Opet je pucao Caktaš i još jednom je otišlo preko vrata.

36 Pucao je Caktaši iz slobodnjaka, gađao je gornji lijevi kut, ali otišlo je to iznad vrata.

35 Čuić je srušen na 18 metara. Hajduk će imati priliku iz slobodnog udarca.

28 Velika prilika za Istru 1961. Ubacio je iz kornera Blagojević, Guzina je sam ostao na 10 metara, tukao je glavom, a Čuić spašava siguran pogodak s gol linije.

23 Pucao je Blagojević iz slobodnog udarca s 25 metara, pogodio je živi zid.

11 Pogodio je Delić stativu u situaciji jedan na jedan, ali naknadno je označeno zaleđe.

6 GOOOOOOOOOOL 0:1 Caktaš! Mijo je pospremio loptu u mrežu glavom nakon pogreške vratara Duke koji je izletio u prazno, a Jairo ga je prebacio i praktički servirao veznjaku Bijelih stopostotnu šansu.

4 Ubacio je Dolček iz kornera, pala je lopta na pet metara, pred Dimitrova i njegovog čuvara, pokušao je stoper Bijelih pucati iz prve, ali nije to bila najbolja pozicija pa nije uspio ugroziti vrata domaćih.

1 Počela je utakmica na Aldo Drosini. Sretno Hajduče!