Prva pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2

12/1/2021 - 16:33 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Zimske pripreme 2021."
Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2
Pripremna utakmica: Hajduk - Solin 3:2

Hajduk - Solin 3:2 (2:0)
Prijateljska utakmica
Igralište: Podježice (Postira)
Sudac: Duje Strukan (Split)

Strijelci: 1:0 Vulikić (17.-AG), 2:0 Gyurcso (42.-11m), 2:1 Pekić (59.), 3:1 Atanasov (69.), 3:2 Ninčević (89.-11m)

Hajduk prvo poluvrijeme: Kalinić, Jakoliš, Radić, Simić, Mujakić, Ševelj, Jurić, Jradi, Teklić, Jairo, Gyurcso.

Hajduk drugo poluvrijeme: Ljubić, Todorović, Vušković, Dimitrov, Čolina, Nejašmić, Čuić, Atanasov, Brnić, Dolček (od 81. Biuk), Umut.

Solin prvo poluvrijeme: Bender, Kušeta, Tomić, Vulikić, Veljača, Llanos, Puljić, Zeljković, Pavlinović, Relota, Repić.

Solin drugo poluvrijeme: Topić, Pekić, Ninčević, Šošić, Vidović, Romario, Vujinović, Baković, Blažević, Franić, Vodanović.

Nogometaši Hajduka svladali su Solin rezultatom 3:2 u prvoj pripremnoj utakmici uoči nastavka sezone odigranoj u Postirama na Braču.

Bijeli su u vodstvo došli u 17. minuti susreta kada je stoper Solina Stipe Vulikić ubacio loptu u svoju mrežu nakon što je Nihad Mujakić prošao po lijevoj strani i zatim oštro ubacio pred vrata.

Na 2:0 povisio je Adam Gyurcso s bijele točke nakon što je prethodno Šime Puljić srušio Jaira u kaznenom prostoru.

U nastavku susreta trener Boro Primorac na teren je poslao novih 11 igrača, a ekipa iz Solina uspjela je smanjiti rezultat u 59. minuti. Dogodilo se to nakon što je Valentino Vujnović pucao s osam metara iskosa, a loptu je praktički na crti u mrežu ubacio Stipe Pekić

Deset minut kasnije Hajduk je poveo s 3:1, Umut Nayir je lijepo primio jednu loptu u šesnaestercu, pogledao je u sredinu i sjajno pronašao Janija Atanasova koji glavom pogađa suparničku mrežu.

Konačni rezultat postavljen je u 89. minuti, David Čolina je u kazneno prostoru povukao Tonija Vidovića zbog čega je Solin dobio priliku iz jedanaesterca, a istu je sigurno realizirao Duje Ninčević

Hajduk je u ovoj utakmici igrao bez kapetana Mije Caktaša, Dimitriosa Diamantakosa i Marina Ljubičića koji su zadobili lakše povrede (istegnuća) i u normalni trenažni proces bi se trebali vratiti do četvrtka.