Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0

3/7/2024 - 22:57 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Ljetne pripreme 2024."
Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0

Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0
Prijateljska utakmica
Sudac: Jure Žagar

Strijelac: 1:0 Štorman (39.)

Hajduk prvo poluvrijeme: Lučić (od 25. Silić), Moufi, Uremović, Elez, Diallo,Pukštas, Sigur, Capan, Sahiti, Livaja, Šošić.

Hajduk drugo poluvrijeme: Kalinić (od 79. Buljan), Hrgović, Šarlija, Prpić, Melnjak, Krovinović, Skoko (od 70. Jurak), Durdov, Kalik, Brajković, Antunović.

Kalcer Radomlje: Velić, Zukić, Korun, Dobrovoljc, Koderman, Gnjatić, Bilić,Štorman, Davidović, Gavrić - Kukovec.

Još su igrali: Jelić, Kujabi, Ljutić, Žaler, Voglar, Vukasović, Stanokvić, Duraković, Moses, Cukon, Fortuna.

Nogometaši Hajduka poraženi su rezultatom 1:0 u prvoj pripremnoj utakmici u Sloveniji u kojoj je suparnik Bijelima bila momčad Kalcer Radomlja. Trener Gennaro Gattuso odlučio je isprobati većinu igrača u ovom susretu podijelivši ih u dvije grupe po poluvremenima.

Prvu priliku imao je Moufi već u 9. minuti susreta, dobio je loptu na desnoj strani šesnaesterca odakle je uputio udarac, međutim od bloka se lopta odbila u korner i otišla malo preko vrata.

Novu šansu Bijeli su kreirali u 35. minuti, najprije je Šošić dobro pucao s 15 metara u lijevi kut, ali obrana domaće momčadi odbila je u korner, da bi u nakon izvedenog ubačaja iz kuta lopta stigla na 17 metara do Sahitija koji je lijepo pucao iz poluvoleja, međutim otišlo je to malo pokraj vrata.

Četiri minute kasnije Radomlje je stiglo do vodstva, odbijanac nakon centaršuta s lijeve strane došao je do Štormana koji je ostao sam na deset metara te poslao loptu u mrežu.

U nastavak se ušlo s izmijenjenim postavama, a prvi put je Hajduk do prilike za izjednačenje stigao u 65. minuti kada je Kalik nakon ubačaja iz kornera pucao glavom, a lopta se od grede odbila van okvira gola.

U 83. minuti Jurak je lijepo pronašao Melnjaka koji je ušao u prostor, pucao je lijevi bek Bijelih s 15 metara, ali otišlo je to preko vrata.

Do kraja utakmice imali su i domaći još jednu dobru priliku koju nije uspio realizirati Melanšek