Prijateljska utakmica: Solin - Hajduk 1:4

21/6/2019 - 21:50 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Ljetne pripreme 2019."
Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4Solin - Hajduk 1:4
Solin - Hajduk 1:4

Nogometaši Hajduka svladali su Solin rezultatom 4:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj na stadionu pokraj Jadra u povodu proslave 100 godina nogometnog kluba Solin.

Trener Siniša Oreščanin koristio je 22 igrača u ovom susretu, a Hajduk je u vodstvo došao u 24. minuti preko Stanka Jurića koji je iskoristio asistenciju Hamze Barryja i s 13 metara poslao loptu u mrežu.

Solin je do izjednačenja došao u 36. minuti, Vlatko Šimunac je lijepo prošao po desnoj strani, idealno je asistirao za Marija Barišića koji je natrčao u pet metara te iz velike blizine pogodio pored nemoćnog Tomislava Duke

Drugo poluvrijeme s dva efektna pogotka obilježio je Tonio Teklić. Najprije je u 57. minuti silovito pogodio s nekih 17 metara nakon što je prethodno Jairo omeo braniča Solina, a zatim je Teklić samo dvije minute kasnije nakon sjajne asistencije Ante Palaverse s nekih sedam metara uspio iz teške pozicije ugurati loptu u mrežu.

Posljednji pogodak pao je u 72. minuti. Akciju je pokrenuo Palaversa lijepo proigravši Jaira, Brazilac je poslao oštru loptu na drugu vratnicu, a tamo je natrčao Adam Gyurcso te iz blizine mirno ubacio loptu u mrežu za konačnih 4:1.

Hajduk prvo poluvrijeme: Duka, Juranović, Radić, Lopez, Sahiti, Nejašmić, Jurić, Hamza, Špikić, Šego, Delić.

Hajduk drugo poluvrijeme: Ljubić, Bašić, Vušković, Dellova, Kalik, Beširović, Palaversa, Teklić, Jradi, Jairo, Gyurcso.