Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5

4/9/2019 - 19:45 sati
Utakmice
Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5Prijateljska utakmica: OSK - Hajduk 0:5

Nogometaši Hajduka svladali su domaći OSK rezultatom 5:0 u prijateljskoj utakmici odigranoj na stadionu Gola brda u povodu proslave 50 godina kluba iz Otoka.

Trener Damir Burić u ovoj je utakmici koristio 16 igrača, a hajdukovci su u vodstvo došli u 9. minuti preko Ivana Delića koji je izašao sam pred vratara Cvrlju, lijepo ga je prebacio i pogodio mrežu. Do drugog zgoditka Hajduk je došao u 23. minuti preko Marina Jakoliša. Napadač Hajduka je primio izvrsnu dubinsku loptu, sam je izašao pred vratara i mirno poentirao u mrežu. Imali su Bijeli još nekoliko dobrih prigoda preko Samuela Eduoka i Jakoliša, ali vratar domaćina bio je na pravom mjestu. Minutu prije kraja prvog dijela Anthony Kalik je pogodio s ruba šesnaesterca u desni kut nakon asistencije Delića.

Priliku u drugom dijelu dobili su Goran Blažević, Hrvoje Relota, Vicko Ševelj, Ivica Batarelo i Dino Skorup. Upravo je vezni igrač Skorup u 65. lijepim udarcem s vrha šesnaesterca pogodio suprotni kut vrata domaćina. Pet minuta kasnije isti igrač mogao je doći do drugog gola na susretu, ali vratar OSK-a izvrsno je reagirao. Konačan rezultat postavio je Kalik u 84. minuti svojim drugim pogotkom na utakmici.

Sastav Hajduka: Ljubić (od 46. Blažević), Bašić (od 56. Ševelj), Dellova, Svatok (od 46. Batarelo), Beširović, Kalik, Jradi (od 46. Skorup), Tahiraj, Eduok (od 46. Relota), Jakoliš, Delić.