Prijateljska utakmica: Hajduk - Zrinjski 1:3

13/7/2021 - 00:48 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Ljetne pripreme 2021."
Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3Hajduk - Zrinjski 1:3
Hajduk - Zrinjski 1:3

Hajduk - Zrinjski 1:3 (1:2)
Prijateljska utakmica
Sudac: Duje Strukan (Split)
Gledatelja: 3150

Strijelci: 0:1 Bilbija (17.), 0:2 Bilbija (23.), 1:2 Eduok (39.), 1:3 Mašić (90+6.)

Hajduk (prvo poluvrijeme): Silić, Dellova, Simić, Dimitrov, Dolček, Čubelić, Atanasov, Eduok, Diamantakos, Jairo, Ljubičić.

Hajduk (drugo poluvrijeme): Kalinić, Lovrencsics, Vušković, Elez, Čolina, Vuković, Čuić, Sahiti, Livaja, Biuk, Mlakar.

Zrinjski: Kukić, Ćorluka, Jakovljević, Magdić, Bekić, Barišić Tičinović (od 74. Malekinušić), Kamenar (od 74. Savić), Bašić, Juranović (od 82. Škrijelj), Bilbija (od 74. Mašić).

Hajduk je poražen od Zrinjskog na Poljudu rezultatom 3:1 u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka nove sezone.

Bijeli su već u 5. minuti mogli do vodstva, ali udarac Marina Ljubičića s desetak metara odsjeo je na vratnici, da bi na sličan način samo nekoliko minuta kasnije na drugoj strani uzvratio Ćorluka koji je nakon ubačaja pucao glavom i također pogodio vratnicu.

Momčad Jensa Gustafssona u rezultatski zaostatak došla je u 17. minuti kada je Nemanja Bilbija nakon ubačaj Ćorluke glavom pogodio iz blizine. Isti igrač samo šest minuta kasnije pucao je s deset metara nakon povratne lopte kojoj je prethodila greška Hajdukove obrane, te doveo mostarsku momčad u vodstvo od 2:0. Do kraja poluvremena Bijeli su uspjeli smanjiti preko Samuela Eduoka koji je s ruba šesnaesterca snažno pogodio, neobranjivo za vratara Kukića

U drugom dijelu trener Gustafsson uveo je novu jedanaestorku, imao je Hajduk premoć u posjedu, pokušavajući kreirati opasnost pred golom gostiju, međutim bezuspješni su bili ti pokušaji, a Zrinjski je u posljednjoj minuti nadoknade uspio i potvrditi svoju pobjedu pogotkom Anesa Mašića