Igralište: Medulin
 Sudac: Luka Milković (Viškovo)
Strijelci: 1:0 Banović (10), 2:0 Uljanić (21), 2:1 Šuvar (42)
Hajduk: Pocrnjić, Rados (od 59. Slunjski), Papić, Biedenegl (od 36.Bokan), Bartulović (od 36. Bistre), Vojvodić, Kutia (od 36. Tapalović), Ivanišević Dvornik (od 36. Vukičević), Šuvar, Perko, Juričić (od 36. Čupić).

Pioniri Hajduka koji su već osvojili naslov prvaka, u Medulinu su doživjeli prvi prvenstveni poraz. Bolja od Bijelih bila je Istra 1961 i ostvarila pobjedu od 2:1.

Domaći sastav je odličan početak utakmice okrunio s dva pogotka, Petar Banović u 10. i Marko Uljanić u 21. minuti donijeli su domaćinu opipljivo vodstvo koje je sačuvano do kraja prvog dijela.

Na poluvremenu je trener Zlatko Jerković obavio čak pet izmjena u pokušaju da preokrene tijek utakmice. Nakon sedam minuta igre u nastavku Lovre Šuvar svladao je Petra Nemeta, ali na tome je i ostalo. Istra 1961 zadržala je vodstvo do zadnjeg zvižduka suca Luke Milkovića i bodovi su pripali domaćinu.

-

KADETI: Istra 1961 - Hajduk 3:2 (3:1)
Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka)
Strijelci: 1:0 Perković (13), 2:0 Ahmeti (32), 2:1 Gojani (33-ag), 3:1 Ahmeti (40), 3:2 Matić (71)
Hajduk: Bezeljak, Fridl, Krstanović (od 85. Milišić), Skelin, Tudor, Hodak (od 46. Čular), Ora (od 46. Lončar), Lekaj (od 46. Kuzmanić), Prodanović (od 65. Matić), Žunić (od 28. Durdov), Žeravica.

U kadetskoj utakmici vidjeli smo vrlo sličan scenarij što se pogodaka tiče. Brzo vodstvo domaćinu donio je Nikola Perković, a prije odmora dva puta u strijelce se upisao Dukan Ahmeti. I jedini pogodak za Bijele postigli su domaćini, u 33. minuti vlastitu mrežu pogodio je Kristijan Gojani.

U drugo poluvrijeme Hajduk je ušao s četiri igrača koja su utakmicu počela na klupi, ali Bijeli su uspjeli samo smanjiti vodstvo Istre 1961. Jedini pogodak u nastavku postigao je u 71. minuti Duje Matić. Kadeti su ovim porazom izgubili korak s vodećim Osijekom i dva kola prije završetka prvenstva imaju zaostatak od četiri boda.