Porazi pionira i kadeta na gostovanju kod Lokomotive

Igralište: Kajzerica
Sudac: Ante Čulina (Zagreb)
Strijelac: 1:0 Pfeifer (55)

Hajduk: Bosančić, Pregelj, Milišić (od 49. Pedisić), Kralevski, Mlačić, Čular, Kuzmanić, Brnada (od 36. Domazet), Mušura (od 36. Ivčević), Ora (od 36. Radman), Durdov (od 55. Pranić).

Hajdukovi pioniri minimalno su poraženi na gostovanju kod Lokomotive. Jedini pogodak na utakmici postigao je Petar Pfeifer u 55. minuti utakmice.

Deset minuta kasnije Hajduk je na terenu ostao s igračem manje. Sudac Ante Čulina pokazao je Teodoru Kralevskom crveni karton zbog prigovora.

-

KADETI: Lokomotiva - Hajduk 3:1 (2:0)
Sudac: Matej Horvat (Zagreb)
Strijelci: 1:0 Došen (2), 2:0 Krivak (20), 3:0 Kovačić (61), 3:1 Ivković (72)

Hajduk: Fesyuk, Hrgović (od 46. Hodak), Begonja (od 46. Božić), Skelin (od 80. Knežević), Vušković, Ivković, Sekulić (od 75. Davidović), Katić (od 46. Bobanović), Duić, Kapulica, Pućo (od 46. Lončar).

U konkurenciji kadeta Lokomotiva je ostvarila pobjedu od 3:1. Domaći su poveli već u drugoj minuti, a strijelac je bio David Došen. Antun Krivak u 20. minuti je po drugi put poslao loptu iza leđa vratara Hajduka Davida Fesyuka, a pobjedu domaćih u drugom dijelu potvrdio je Karlo Kovačić.

Bijeli su do počasnog pogotka došli u 72. minuti, a strijelac je bio Mate Ivković. U sljedećem kolu pioniri i kadeti Hajduka će na Poljudu ugostiti Rijeku.