Stadion: Retfala
Sudac: Oliver Romić (Osijek)
Strijelci: 1:0 Barić (3-11 m), 2:0 Begović (52), 3:0 Šainović (53)
Hajduk: Bosančić, Pregelj, Milišić, Dobronić, Čular, Domazet, Kuzmanić, Ivčević, Durdov, Brnada, Pedisić.

Pioniri Hajduka s 3:0 su poraženi na gostovanju u Osijeku. Domaćin je poveo već u trećoj minuti iz kaznenog udarca, a strijelac je bio Ivan Barić.

S tim rezultatom otišlo se na odmor, a onda je Osijek u samo dvije minute došao do nedostižnih 3:0, golovima Šimuna Begovića i Armanda Šainovića.

---

KADETI: Osijek - Hajduk 1:0 (0:0)
Sudac: Domagoj Kurtović (Osijek)
Strijelac: 1:0 Barišić (65)
Hajduk: Buljan, Hrgović, Krstanović (od 77. Davidović), Šimić (od 74. Begonja), Arković, Vušković, Ivković, Katić (od 67. Bobanović), Duić, Kapulica, Božić (od 67. Lončar).

Kadeti Hajduka također se iz Osiieka vraćaju bez bodova. Utakmica je odlučena u drugom poluvremenu. Ante Barišić svladao je u 65. minuti Hajdukovog vratara Bornu Buljana i donio svojoj momčadi sva tri boda.