Poraz juniora u polufinalu Kupa

5/5/2021 - 15:31 sati
Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3
Juniori: Hajduk-Dinamo 1:3

Juniori: Hajduk - Dinamo 1:3 (1:2)
½ finale HN Kupa
Sudac: Josip Dugandžić (Komin)
Strijelci: 1:0 Domančić (10), 1:1 Janković (33), 1:2 Baturina (41), 1:3 Barišić (63)

Hajduk: Silić, Letaj (od 56. Dominić), Buljan (od 56. Vladušić), Škaričić, Šošić, Domančić (od 73. Petrović), Brkljača (od 74. Botica), Lauš (od 64. Mamić), Krolo, Lazar (od 46. Ćubelić), Unušić.

Juniori Hajduka na Poljudu su poraženi od Dinama u polufinalu Kupa. Bijeli su odlično ušli u utakmicu i već u četvrtoj minuti izborili jedanaesterac, nakon što je Filip Brekalo u šesnaestercu sapleo Tina Blaža Lauša. Gostujući vratar ipak je bio uspješniji i obranio udarac Lauša u desni kut. U 10. minuti Hajduk je poveo. Ubacio je Bruno Unušić s desne strane, a Marko Domančić glavom s pet metara pogodio desni kut.

Potom Dinamo preuzima inicijativu i do poluvremena golovima Nike Jankovića i Martina Baturine prelazi u vodstvo. U 63. minuti modri stižu i do trećeg pogotka, preslikom akcije koja je donijela vodstvo Hajduka. Ubacio je ovog puta Matej Mamić, a Bartol Barišić glavom zabio za konačnih 1:3.

Najveću priliku za smanjenje vodstva gostiju, momčad trenera Marijana Budimira imala je u 69. minuti, kada je Nikola Čavlina odlično obranio udarac Ivana Dominića iz blizine. Posljednjih desetak minuta Hajduk je imao brojčanu prednost jer je zbog prekršaja nad Madžidom Šošićem u obećavajućoj poziciji isključen Ante Kozina. Unatoč naporima Bijelih, rezultat se do kraja ipak nije mijenjao i Dinamo se plasirao u finale.