JUNIORI: Rudeš - Hajduk 2:1 (1:0)
1. HNL – 25. kolo
Igralište: ŠC Rudeš
Sudac: Marko Cestarić (Sisak)
Strijelci: 1:0 Matić (17), 2:0 Popovic (62-11 m), 2:1 Jurić - Petrašilo (80-11 m),
Hajduk: Buljan, Đolonga, Arković (od 46. Carev), Jurić-Petrašilo, Hrgović, Skoko (od 73. Prodanović), Reić (od 46. Bobanović), Ćalušić (od 73. Jurak), Begonja, Jemo (od 56. Žeravica), Nazor.

Juniori Hajduka poraženi su na gostovanju kod Rudeša. Domaćin je slavio s minimalnih 2:1, a do vodstva je došao u 17. minuti, kada je Ante Matić svladao Bornu Buljana

Veliku priliku za poravnanje Hajduk je imao u 58. minuti. Marino Žeravica šutirao je s distance, a lopta je pogodila prečku. Kada je nakon 16 minuta igre u nastavku Gabriel Popovic iz jedanaesterca povisio vodstvo domaćina, bilo je jasno da će sastav Bijelih u kojem je nedostajalo nekoliko nositelja teško doći do preokreta.

Domaći vratar Eugen Ciban istaknuo se u 69. minuti, kada je iz samih rašlji izvadio loptu koju je uputio Noa Skoko. Uspjela je momčad trenera Marijana Budimira 11 minuta prije kraja smanjiti vodstvo Rudeša. U kaznenom prostoru je oboren Krešimir Nazor, a kapetan Mateo Jurić - Petrašilo je udarcem s bijele točke svladao domaćeg vratara.

Svi napori Bijelih da do isteka vremena osvoje barem jedan bod ostali su bezuspješni, najbolju prigodu u samoj završnici imao je Nazor, ali se Ciban još jednom istaknuo.