Sudac: Mario Vukušić (Osijek)
Strijelci: 1:0 Mastelić (42), 2:0 Jenjić (53-11 m)

Junak: Runje, Vuković, Bašić-Šiško, Fuštin, Jenjić (od 86. Jandrek), Vučković (od 90. Vuleta), Manenica, Markovina, Bilić (od 79. Lovrić), Botica, Mastelić (od 90. Rončević).

Hajduk II: Sentić, Bekavac (od 63. Grubišić), Barišić, Mikulić (od 80. Burin), Brnić, Ćalušić, Jurica (od 63. Šarić), Čuić (od 88. Iličić), Tolaj (od 88. Mijatović), Bajić, Chinedu.

Hajduk II je poražen na gostovanju kod Junaka. Konačan rezultat bio je 2:0 za domaću momčad. Bijeli mogu žaliti za nizom prilika, a ponajbolju su kreirali u 24. minuti, pri rezultatu 0:0. Jurica Bajić izbio je sam malo iskosa pred vratara gostiju i nesebično pokušao proigrati dobro postavljenog Ivana Brnića, ali pas nije bio dovoljno precizan.

Pred sam kraj prvog poluvremena Junak dolazi u vodstvo pogotkom Ivana Mastelića, a konačnih 2:0 postavlja s bijele točke Bruno Jenjić u 53. minuti. Sudac Mario Vukušić dosudio je najstrožu kaznu nakon duela Ante Bekavca i domaćeg igrača Josipa Vučkovića.

Momčad trenera Gorana Sablića u drugom dijelu je preuzela inicijativu i stvarala šanse, ali nije uspjela doći do pogotka. Najbliže realizaciji bio je Ivan Brnić u dvije situacije, ali je prvi put njegov udarac obranio Roko Runje, a drugi udarac otišao je preko gola.