Datum: 3/3/2019
Gledatelja: 300
Poraz Hajduka II od Dugopolja

3/3/2019 - 14:45 sati
Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2Hajduk II - Dugopolje 0:2
Hajduk II - Dugopolje 0:2

Druga momčad Hajduka poražena je na startu drugog dijela prvenstva na Poljudu od Dugopolja rezultatom 2:0.

Utakmica je odlučena u samom finišu, sve je prelomila nevjerojatna bomba Marka Jurića u 80. minuti, kada je s 30 metara pogodio lijevi kut Hajdukovih vrata. Četiri minute kasnije opasno je iz kontre zaprijetio Josip Rakić, a Marin Ljubić je obranio i odbio u korner. Nakon udarca iz kuta najbolje se snašao igrač gostiju Ivan Primorac, koji je prizemnim udarcem s desetak metara pogodio lijevi kut domaćih vrata.

Do 80. minute nismo vidjeli veliki broj prilika. Gosti su se branili sa svih 10 igrača i uspijevali onemogućiti kombinatoriku igrača Marija Despotovića. U prvom dijelu zabilježili smo samo jednu priliku Hajduka II, u 15. minuti. Jurica Pršir osvojio je veliki dio terena i uposlio Michelea Šegu, a njegov ubačaj prema Jakovu Blagaiću dobro je pratio gostujući vratar te je pravovremeno ušao u šut veznjaku Bijelih.

Gosti su u 33. minuti uspjeli pogoditi domaću mrežu, ali sudac Lukša Klaić je poništio pogodak zbog prethodnog prekršaja na vrataru Ljubiću.

U drugom dijelu igra je bila za nijansu tečnija, Bijeli su pokušavali stvoriti višak, dok su se gosti orijentirali na kontre. Prije vodećeg pogotka zabilježili smo tri opasne situacije pred golom Hrvoja Ćubića, u kojima nisu bili uspješni  Blagaić, Mario Vušković i Jakov Bašić.

U sljedećem 16. kolu, Hajduk II je opet domaćin, ovaj put momčadi Solina.