Igralište: Ivan Laljak - Ivić
Sudac: Antonio Kožarec (Samobor)
Strijelci: 0:1 Kuzmanić (15), 0:2 Kuzmanić (47)

Hajduk: Bosančić, Pregelj (od 51. Prgomet), Milišić, Kralevski (od 51. Dobronić), Čular, Domazet, Ora, Brnada (od 60. Kramarić), Mušura (od 42. Pedisić), Radman (od 60. Marinović), Kuzmanić (od 60. Ivanišević Dvornik).

Hajdukovi pioniri s pobjedom su otvorili novu sezonu 1. HNL. Dvostruki strijelac za momčad trenera Zlatka Jerkovića bio je Marin Kuzmanić.

On je najprije u 11. minuti sam oduzeo loptu u začetku akcije domaćih i zatresao mrežu, a konačnih 2:0 postavio je preciznim udarcem malo iskosa u 47. m. Asistent kod drugog pogotka bio je Ivano Ora.

Bijeli su dominirali tijekom cijele utakmice i zasluženo došli do prva tri boda.

-

KADETI: Inter (Z) - Hajduk 1:2 (1:1)
Sudac: Tin Debogović (Bijela Gorica)
Strijelci: 1:0 Dimitrov (16), 1:1 Krstanović (42), 1:2 Vušković (51)

Hajduk: Buljan, Hrgović, Krstanović (od 86. Begonja), Šimić, Vušković, Ivković (od 86. Kavelj), Davidović (od 75. Pućo), Katić (od 46. Brajković), Lončar, Kapulica (od 64. Reić), Bobanović (od 46. Božić).

I kadeti se iz Zaprešića vraćaju s pobjedom. Iako je domaćin poveo u ranoj fazi utakmice, momčad trenera Luke Vučka uspjela je napraviti preokret i osvojiti sva tri boda.

Inter je poveo u 16. minuti, strijelac je preciznim udarcem s 18 metara bio Vito Dimitrov. Deset minuta kasnije dosuđena je najstroža kazna i mogli su Bijeli poravnati rezultat, ali je udarac Lovre Lončara s bijele točke obranio domaći vratar Luka Božinović. Tri minute prije odlaska na odmor, Hajduk ipak stiže do izjednačenja. Mate Ivković lijepom je dubinskom loptom proigrao Ivana Krstanovića, koji pored vratara šalje loptu u mrežu.

U 51. minuti pobjednik je odlučen. Luka Vušković se driblingom oslobodio svog čuvara, potom odigrao dupli pas s Lončarom i s desetak metara poslao loptu u mrežu.

U drugom kolu koje se igra u nedjelju, pioniri i kadeti Hajduka će ugostiti Solin.