Pobjede pionira i kadeta u Zadru, poraz juniora

Stadion: S.C. Višnjik
Sudac: Matej Čulina (Pridraga)
Strijelac: 0:1 Modrić (26)
Hajduk: Burger, Slatina, Krešić (od 41. Zelić), Paštar, Šimović, Modrić, Scott (od 66. Peruzović), Alujević, Huram (od 66. Ćukušić), Katuša (od 66. Dabelić), Pjević (od 62. Matko).
Pioniri Hajduka s minimalnih 1:0 su pobijedili Zadar u gostima. Bijeli su dominirali tijekom cijele utakmice i sredinom prvog poluvremena došli do odlučujućeg pogotka. Marin Modrić prihvatio je lijepo jedan centaršut i s 14 metara iskosa pogodio suprotni kut.
Hajduk je zadržao inicijativu i nakon vodstva, ali do isteka 90. minute mreže su mirovale.

-

KADETI: Zadar - Hajduk 1:3  (0:1)
Sudac: Mateo Erceg (Pristeg)
Strijelci: 0:1 Pranić (39), 1:1 Brkljača (68), 1:2 Perko (81), 1:3 Kajtazi (90)
Hajduk: Bosančić, Hrastović, Kralevski, Mlačić, Burić, Vojvodić (od 78. Brnada), Mišura (od 83. Pedisić), Kajtazi, Ora (od 56. Čular), Pranić, Bistre (od 56. Perko).
Kadeti su također dominirali utakmicom i prvo poluvrijeme riješili u svoju korist. Vodeći pogodak postigao je u 39. minuti preciznim udarcem iskosa Duje Pranić na asistenciju Ivana Ore.  Sredinom nastavka domaćin je uspostavio ravnotežu i izborio tri uzastopna slobodna udarca, iz posljednjeg je precizan bio Luka Brkljača i donio Zadru privremeno izjednačenje.
Bijeli ipak nisu dopustili iznenađenje, u 81. minuti Sebastijan Kajtazi je iz slobodnog udarca odigrao povratnu loptu, a Šime Perko pogodio mrežu. U posljednjoj minuti Hajduk je brzom tranzicijom došao do domaćeg šesnaesterca, a Kajtazi je svladao Luku Miočića za konačnih 1:3.

-

JUNIORI: Rudeš - Hajduk 3:0 (1:0)
Stadion: Š.C. Rudeš
Sudac: Patrik Pavlešić (Duga Resa)
Strijelci: 1:0 Korač (35), 2:0 Kunert (46), 3:0 Budiša (74)
Hajduk: Bezeljak, Hodak, Perajica, Skelin (od 56. Milišić), Begonja, Jurak, Reić, Prodanović (od 46. Bačić), Bobanović (od 56. Ćalušić), Skoko, Durdov (od 46. Krstanović.
Juniori Hajduka poraženi su na gostovanju kod Rudeša rezultatom 3:0. Domaćin je na ovaj način nastavio sjajan niz, u kojem već sedam kola ne zna za poraz. Rudeš je poveo u 35. minuti preko Duje Korača, a u nastavku su pobjedu potvrdili Bartol Kunert i Duje Budiša.