Stadion: Cibalia
Sudac: Darko Dumančić (Prkovci)
Strijelci: 0:1 Žeravica (32), 0:2 Kuzmanić II (52), 0:3 Crnjak (63)

Hajduk: Biočić, Hodak, Krstanović, Skelin (od 55. Orlić), Vušković, Ivković, Kuzmanić (od 55. Marinović), Reić (od 67. Pfeifer), Žeravica, Lekaj (od 61. Crnjak), Kuzmanić II.

Pioniri Hajduka u gostima su pobijedili Cibaliju s 3:0. Po vrlo teškom terenu, igrači trenera Marka Sičića u potpunosti su dominirali i zasluženo osvojili tri boda.
Bijeli su poveli u prvom dijelu preko Marina Žeravice, a potvrdu pobjede u nastavku donijeli su golovi Marina Kuzmanića II i Luke Crnjaka, koji je svladao domaćeg vratara Srđana Nedića samo dvije minute nakon što je ušao u igru. Jedinu priliku Cibalia je imala u 57. minuti, kada je Luka Gradečak oduzeo loptu zadnjoj liniji Bijelih i šutirao u situaciji jedan na jedan, ali je Marin Biočić odlično reagirao i ostavio svoju mrežu netaknutom.
-
Kadeti: Cibalia - Hajduk  0:3 (0:0)
Sudac: Josip Lučić (Vinkovci)
Strijelci: 0:1 Antunović (46), 0:2 Hrgović (63), 0:3 Vrcić (85-11 m)

Hajduk: Mišević, Pralija (od 46. Baturina), Prpić (od 80. Zubanović), Jurić-Petrašilo, Goreta, Šemiga (od 80. Radonić), Hrgović (od 75. Obadić), Pukstas, Antunović (od 83. Škorlić), Capan, Vrcić.

Utakmica kadeta završena je istim rezultatom kao i pionirska. Izrazitu dominaciju momčad trenera Mislava Karoglana  nije uspjela okruniti pogotkom u prvom poluvremenu,  ali je odmah na startu drugog dijela Mate Antunović glavom zatresao mrežu domaćih i omogućio mirniji nastavak utakmice. Šimun Hrgović presjekao je u 63. minuti loptu u šesnaestercu Cibalije i poentirao za 2:0, a konačan rezultat postavio je Jere Vrcić. On je s bijele točke precizno pogodio donji lijevi kut vratara Mirona Kobaševića, a prethodno je u domaćem šesnaestercu fauliran Nikola Obadić.