PIONIRI: Varaždin - Hajduk  0:4  (0:4)
1. HNL – 14. kolo
Stadion: Varteks
Sudac: Filip Dragašević (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Ćukušić (8), 0:2 Ruso (19), 0:3 Slavka (25-11 m), 0:4 Slavka (28)
Hajduk: Pandurić, Slatina, Domazet, Paštar, Zelić, Modrić,  Matko (od 56. Peruzović), Ruso (od 43. Fejzić), Ćukušić (od 55. Stolica), Alujević (od 63. Maslać), Slavka (od 43. Katuša).
Pioniri Hajduka u rijetko viđenih prvih pola sata napunili su mrežu svog domaćina i riješili pitanje pobjednika.
Već u osmoj minuti domaći vratar Bartol Tuđan vadio je loptu iz mreže nakon udarca Duje Ćukušića. U 19. minuti na 0:2 povisio je Toni Ruso, a kada je u 25. minuti Ivano Slavka bio uspješan u izvođenju najstrože kazne, bilo je jasno da bodovi idu u Split. Isti igrač je samo tri minute kasnije postigao svoj drugi pogodak za konačnih 0:4.

KADETI: Varaždin - Hajduk  1:3 (1:0)
Sudac: Toni Dadić (Zagreb)
Strijelci: 1:0 Arnaudovski (41), 1:1 Matić (62), 1:2 Vojvodić (65), 1:3 Mišura (89)
Hajduk: Bosančić, Hrastović, Kralevski, Čupić, Milišić (od 74. Burić), Vojvodić, Ora (od 59. Čular), Kajtazi (od 86. Medvid), Durdov (od 86. Pedisić), Matić (od 74. Mišura), Pranić (od 46. Proleta).
Kadeti su mnogo teže došli do pobjede u Varaždinu. Anastas Arnaudovski u 41. minuti je svladao Ivana Bosančića i na odmor se otišlo s vodstvom domaćih.
Hajduk je ipak imao snage za odgovor u nastavku, a preokret je režiran u samo tri minute. Duje Matić u 62. minuti pogodio je za izjednačenje, a potom je zbunjenost domaćih iskoristio i Roko Vojvodić te u 65. minuti doveo Bijele u vodstvo. Minimalna prednost sačuvana je do same završnice, a onda je minutu prije kraja Bruno Mišura pogotkom razriješio sve dvojbe i zadovoljna splitska ekspedicija vraća se iz Varaždina sa svih šest bodova.