Stadion: Varteks
Sudac: Filip Hirš (Varaždin)
Strijelci: 0:1 Zudin (31), 1:1 Pintarić (55), 1:2 Zudin (59), 1:3 Zudin (62)
Hajduk: Pocrnjić (od 65. Mašković), Rados, Beidenegl, Papić (od 65. Gabrilo), Bartulović, Vojvodić (od 65. Vukičević), Ivanišević Dvornik (od 47. Šuvar), Bokan, Kutia (od 55. Tapalović), Perko, Zudin (od 65. Slunjski).
Izjednačujući pogodak Danija Pintarića za Varaždin u 55. minuti bio je prvi gol u mreži Hajdukovih pionira nakon puna dva mjeseca i 555 minuta igre.

No, to je bilo sve što su uspjeli igrači Varaždina u ovoj utakmici. Sjajni Ukrajinac Dmytro Zudin potopio je domaći brod s tri pogotka i momčadi trenera Zlatka Jerkovića donio osmu uzastopnu pobjedu. Prvi pogodak mladi napadač postigao je u 31. minuti na asistenciju Šime Perka, lijevom nogom iskosa je pogodio suprotni kut.  Drugi pogodak u 59. minuti postignut je nakon solo akcije mladog Ukrajinca, a asistent mu je za konačnih 1:3 bio Lovre Šuvar.

KADETI: Varaždin - Hajduk  0:3 (0:1)
Sudac: Jasmin Horvat (Varaždin)
Strijelci: 0:1  Skelin (41), 0:2 Prodanović (48), 0:3 Marušić (89)
Hajduk: Bezeljak, Hodak, Milišić (od 83. Fridl), Skelin, Perajica, Carević (od 46. Skoko), Žeravica (od 83. Marušić), Reić (od 75. Kuzmanić), Prodanović (od 57. Zdrilić), Lončar (od 75. Lekaj), Ćalušić.

Kadeti Hajduka također su ostvarili uvjerljivu pobjedu, ali treba istaknuti da je Varaždin bio vrlo ozbiljan protivnik. Poput pionira i momčad trenera Zvonimira Tomića u vodstvo je došla četiri minute prije kraja prvog poluvremena. Idealno je iz kornera nabacio Duje Reić, a  Marino Skelin glavom je svladao Tea Novaka.

Odmah na početku nastavka Patrik Prodanović pogodio je mrežu nakon asistencije Luke Hodaka i usmjerio utakmicu u mirnije vode. Konačnih 3:0 postavio je u 89. minuti Andro Marušić, najspretniji u gužvi bio je Marin Kuzmanić i kratko dodao do Marušića koji je poentirao za konačnih 0:3.