Stadion: Pokraj Jadra
Sudac: Ante Sočo (Stobreč)
Strijelci: 0:1 Krešić (25), 0:2 Ruso (35), 0:3 Katuša (47), 0:4 Katuša (63)
Hajduk: Burger, Slatina, Domazet, Šimović, Paštar (od 53. Maslać), Modrić (od 50. Matko), Krešić (od 41. Pjević), Alujević, Fejzić (od 53. Peruzović), Ruso (od 50. Stolica), Ćukušić (od 41. Katuša).
Pioniri Hajduka ostvarili su i drugu prvenstvenu pobjedu, ovaj put na gostovanju kod Solina. Momčad trenera Zlatka Jerkovića opet je sačuvala čistu mrežu, dok je napadački red bio vrlo raspoložen. Bijeli su ostvarili dva pogotka prednosti u posljednjih 10 minuta prvog dijela. U 25. minuti je Toni Ruso lijepo prošao po desnoj strani i pronašao Tina Krešića koji pogađa mrežu. Prije posljednjeg sučevog zvižduka u prvom dijelu, u strijelce se upisao i Ruso. S lijeve strane nabacio je Mihael Domazet, a bijela devetka glavom proslijedila loptu u mrežu.

Drugo poluvrijeme počelo je šansom za Bijele. Mate Katuša je pronašao slobodnog Rusa, čiji udarac iz blizine brani domaći vratar. Nakon lijepe asistencije, Katuša je obilježio zadnju fazu susreta u kojoj se dva puta upisao u strijelce. U 47. minuti dobio je odličnu loptu u prostor i spretno prebacio domaćeg čuvara mreže, a u 63. minuti je u pogodak pretvorio asistenciju Karla Matka.

-

KADETI: Solin - Hajduk 2:5 (2:2)
Sutkinja: Jelena Pejković (Split)
Strijelci: 1:0 Prgomet (6), 1:1 Matić (14), 2:1 Grabovac (21-11 m), 2:2 Zudin (39), 2:3 Zudin (49), 2:4 Mlačić (56), 2:5 Pranić (70)
Hajduk: Bosančić, Hrastović, Mlačić, Proleta (od 23. Burić), Milišić, Bistre (od 60. Kajtazi), Ora (od 60. Čular), Vojvodić, Durdov (od 60. Pranić), Matić (od 72. Perko), Zudin (od 72. Kuzmanić).
Nakon minimalne domaće pobjede nad Varaždinom, Hajdukovi kadeti bili su izuzetno efikasni na gostovanju u Solinu. Iako je domaćin dva puta vodio, Bijeli su na kraju upisali uvjerljivu pobjedu od 5:2. Prva četvrtina utakmice pripala je Solinu koji je zahvaljujući golovima Tomislava Prgometa i Luke Grabovca s bijele točke vodio s 2:1.

Preokret je donio Dmytro Zudin, čijim pogocima su Bijeli od 39. do 49. minute preokrenuli vodstvo domaćina. Branimir Mlačić i Duje Pranić potom su samo potvrdili pobjedu Hajduka, pa je posljednjih 20 minuta prošlo u iščekivanju posljednjeg zvižduka sutkinje Jelene Pejković