Stadion: Pored Jadra
Sutkinja: Jelena Pejković (Split)
Strijelci: 0:1 Perko (33), 0:2 Perko (52), 0:3 Zudin (59)
Hajduk: Pocrnjić, Beidenegl (od 61. Rados), Papić (od 61. Vukičević), Bartulović, Čupić, Vojvodić, Ivanišević Dvornik (od 61. Čirjak), Bokan (od 53. Tapalović), Perko, Bistre (od 61. Slunjski), Šuvar (od 44. Zudin).

Hajdukovi pioniri bili su uvjerljivi u Solinu i ostvarili pobjedu od 3:0. Bijeli su do vodstva došli pred kraj prvog dijela preko Šime Perka. Ubacio je s desne strane Antonio Beidenegl, a centarfor Bijelih je nadvisio svih u skoku i glavom poentirao za vodstvo. Isti igrač se u 52. minuti u duelu s protivničkom obranom izborio za prostor za šut i preciznim udarcem zatresao mrežu. Dmytro Zudin u 44. minuti zamijenio je Lovru Šuvara, a 15 minuta kasnije svladao domaćeg vratara Ivana Dominovića za konačnih 0:3. Veliki dio posla opet je napravio Perko, u prodoru je nanizao nekoliko igrača i povratnom loptom omogućio mladom Ukrajincu da se upiše u strijelce.

-

KADETI: Solin - Hajduk  1:3  (1:0)
Sudac: Ante Terzić (Split)
Strijelci: 1:0 Dulčić (44), 1:1 Prodanović (67), 1:2 Skoko (77), 1:3 Lončar (88)
Hajduk: Bosančić (od 46. Bezeljak), Fridl, Krstanović, Skelin, Perajica, Ćalušić (od 46. Carević), Žeravica (od 85. Tolja), Lekaj (od 46. Kuzmanić), Durdov (od 46. Prodanović), Lončar, Skoko (od 78. Marušić).

I kadeti su došli do pobjede pored Jadra, ali uz dosta više napora. Naime, domaćin je prvo poluvrijeme riješio u svoju korist pogotkom Benjamina Dulčića. Svijetlilo je na semaforu 1:0 sve do 67. minute, a onda je u periodu od 10 minuta momčad trenera Zvonimira Tomića režirala preokret.

Vodstvo Solina najprije je poništio Patrik Prodanović, potom Bijele u vodstvo doveo Noa Skoko, a konačnih 1:3 dvije minute prije kraja postavio je Lovre Lončar