Stadion: Sesvete
Sudac: Mihael Ljeljak (Zagreb)
Strijelac: 0:1 Šuvar (21), 0:2 Perko (36)
Hajduk: Pocrnjić, Beidenegl (od 68 Tapalović), Papić (od 60. Vukičević), Bartulović, Čupić, Vojvodić, Ivanišević Dvornik (od 54. Rados), Bokan (od 54. Kutia), Perko, Bistre (od 68. Gabrilo), Šuvar (od 60. Slunjski).
Hajdukovi pioniri ostvarili su pobjedu od 2:0 na gostovanju u Sesvetama. Lovre Šuvar nastavio je s efikasnom igrom iz prošlog kola – nakon dva gola u završnici utakmice s Istrom 1961, u Sesvetama je u 21. minuti otključao mrežu domaćina.

Prošao je lijepo po desnoj strani Šime Perko, a njegov ubačaj Šuvar je proslijedio u mrežu. Neposredno prije ovog pogotka momčad trenera Zlatka Jerkovića odigrala je odličnu akciju u kojoj su Perko i Silvio Ivanišević Dvornik pogađali prečku.

Na samom startu drugog poluvremena Bijeli stižu do konačnih 2:0. Perko je spretno reagirao na ubačaj s desne strane i s 12 metara prebacio nemoćnog domaćeg vratara. Pobjeda Hajduka nije dolazila u pitanje u nastavku susreta, a najveću priliku za treći pogodak imao je Ivanišević Dvornik, koji u situaciji jedan na jedan nije uspio zatresti domaću mrežu.

Fer i korektna utakmica završila je bez žutih kartona.

-

KADETI: Sesvete - Hajduk  1:4 (1:1)
Sudac: Darijo Brkić (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Lončar (25), 1:1 Jurekić (30), 1:2 Žeravica (50), 1:3 Lončar (53), 1:4 Reić (84)
Hajduk: Bosančić, Fridl (od 85. Kuvačić), Krstanović, Skelin, Perajica, Hodak (od 79. Carević), Žeravica (od 79. Tolja), Reić (od 85. Kuzmanić), Prodanović (od 65 Žunić), Lončar, Skoko (od 79. Lekaj).

Kadeti Hajduka bili su vrlo uvjerljivi i pobijedili rezultatom 4:1. Momčad trenera Zvonimira Tomića u vodstvo je došla u 25. minuti preciznim udarcem Lovre Lončara s 20 metara u donji lijevi kut. U 30. minuti nakon akcije kroz sredinu, izjednačenje Sesvetama donio je Roko Jurekić. S rezultatom 1:1 otišlo se na poluvrijeme.

U periodu od 50. do 53. minute Bijeli dva puta pogađaju mrežu i rješavaju pitanje pobjednika. Marino Žeravica svladao je Bornu Cika za 1:2 udarcem glavom s 12 metara, a potom je Lončar ukrao loptu protivničkoj obrani i sam završio akciju. Konačnih 1:4 postavio je Duje Reić preciznim udarcem s 15 metara iskosa, u situaciji kada su Bijeli imali igrača nakon što je isključen Niko Guja.