Igralište: Medulin
Sudac: Daniel Starčević (Pula)

Strijelci: 0:1 Vušković (47)

Hajduk: Bezeljak, Hodak, Krstanović, Carević, Vušković, Ivković, Žeravica (od 48. Butić), Reić (od 62. Kanaet),  Žunić (od 68. Pfeiffer), Lončar, Kuzmanić (od 48. Bašić).

Pioniri Hajduka zasluženo su osvojili sva tri boda. Gol odluke postigao je u 47. minuti Luka Vušković. Mladi Hajdukov igrač najbolje se snašao u gužvi nakon jednog prekida i svladao domaćeg vratara Davidea Tomičića.

Igrači trenera Marka Sičića su i u nastavku utakmice dominirali, dok je domaćin pokušavao iz kontre doći do izjednačenja, ali se rezultat nije mijenjao.

-

Kadeti: Istra 1961 - Hajduk  0:6 (0:3)
Sudac: Mateo Čalić (Marčana)

Strijelci: 0:1 Antunović (11), 0:2 Brajković (32), 0:3 Brajković (34), 0:4 Petrović (57), 0:5 Petrović (63), 0:6 Đolonga (79)

Hajduk: Mišević (od 61. Travnikar), Jurić-Petrašilo, Hrgović, Zubanović, Prpić, Klarić-Kukuz (od 71. Pralija), Brajković (od 61. Vrcić), Nazor (od 71. Baturina), Antunović (od 66. Škorlić), Pukstas (od 61. Radonić), Petrović (od 66. Đolonga).

U utakmici kadeta postignuto je čak šest pogodaka, a sve je lopte iz mreže vadio domaći vratar Danijel PercanBijeli su došli u vodstvo već u 11. minuti, Mate Antunović iskoristio je pogrešku u domaćoj obrani i poentirao.

Potom je momčad trenera Mislava Karoglana zagospodarila terenom i odigrala nekoliko lijepih akcija, dvije su prije odlaska na odmor rezultirale golovima. Strijelac je oba puta nakon brze kontre bio Roko Brajković.

U drugom dijelu dva puta se u strijelce u situacijama jedan na jedan upisao i Mislav PetrovićStrijelac za konačnih 0:6 bio je Niko Đolonga, koji je nakon lijepe akcije vješto prebacio vratara domaćih.