Pobjede pionira i kadeta u prijateljskim utakmicama

29/7/2023 - 08:41 sati

Hajdukovi pioniri i kadeti u sklopu priprema za novu natjecateljsku sezonu odigrali su u Mostaru prijateljske susrete protiv Veleža i ostvarili uvjerljive pobjede.

Pioniri su pobijedili s 4:0, a po dva pogotka postigli su Toni Ruso i Ante Taslak. Trener Zlatko Jerković koristio je sljedećih 18 igrača:

Hajduk: Pandurić, Slatina, Domazet, Zelić, Šimović, Paštar, Modrić, Krešić, Matko, Ruso, Ćukušić.
Još su igrali Burger, Dabelić, Ruščić, Maslać, Peruzović, Alujević i Taslak. Ruso 2 i Taslak 2

Kadeti su bili još uvjerljiviji i ostvarili pobjedu od 7:1. Dvostruki strijelac bio je Šime Perko, a po jednom su mrežu domaćina zatresli Ivan Durdov, Duje Milišić, Dmytro Zudin, Frane Dobronić i Lovre Pedisić. Trener Jure Ivanković izveo je po jednu postavu u svakom poluvremenu.

Hajduk (prvo poluvrijeme): Bosančić, Hrastović, Mlačić, Burić, Milišić, Brnada, Bistre, Ora, Durdov, Matić, Zudin.
Hajduk (drugo poluvrijeme): Pocrnić, Kuzmanić, Dobrović, Proleta, Pregelj, Čular, Medvid, Kajtazi,  Pranić, Perko, Pedišić.