PIONIRI: Međimurje - Hajduk 0:7 (0:3)
HNL – 11. kolo
Igralište: S.R.C. Mladost
Sudac: Matija Presečan (Pitomača)
Strijelci: 0:1 Pranić (11), 0:2 Kuzmanić (23), 0:3 Čular (32), 0:4 Domazet (44), 0:5 Durdov (48), 0:6 Marinović (49), 0:7 Milišić (55)

Hajduk: Pažur (od 47. Ajdučić), Pregelj, Pedisić (od 40. Brnada), Dobronić, Čular, Domazet, Kuzmanić, Ivčević (od 40. Durdov), Radman (od 40. Ivanišević Dvornik), Ora (od 40. Marinović), Pranić (od 40. Milišić).

Pioniri Hajduka sa 7:0 su na gostovanju pobijedili Međimurje. Zanimljiva je činjenica da je pogotke postiglo sedam različitih igrača. Mrežu domaćeg vratara Noaha Perasa načeo je u 11. minuti Duje Pranić, a do poluvremena u strijelce su se upisali Marin Kuzmanić i Roko Čular. Potop domaćina u samo pet minuta od 44. do 49. potvrdili su Nino Domazet, Bruno Durdov i Toma Marinović, a konačnih 0:7 postavio je Duje Milišić. Ovom pobjedom momčad trenera Zlatka Jerkovića zadržala je korak s vodećim momčadima na ljestvici.

---

KADETI: Međimurje - Hajduk 2:3 (1:2)
Sudac: Karlo Klobučarić (Vučetinec)
Strijelci: 0:1 Davidović (1), 0:2 Duić (8), 1:2 Lesjak (45–11 m), 1:3 Lončar (51), 2:3 Novak (78)

Hajduk: Buljan (od 56. Bosančić), Katić, Krstanović (od 90. Jurlin), Begonja, Vušković, Kapulica, Hrgović (od 46. Lončar), Davidović, Duić (od 90. Pućo), Bobanović (od 65. Sekulić), Božić.

Kadeti su imali nešto teži posao, ali su odlično ušli u utakmicu. Već u prvom napadu mrežu domaćeg vratara Mateja Marciuša zatresao je Stjepan Davidović. U osmoj minuti već je bilo 0:2, a u strijelce se upisao Nino Duić. Potom je ipak došlo do zatišja i mreže su do sudačke nadoknade prvog dijela mirovale. Tada domaćin dolazi do pogotka, s bijele točke precizan je bio Sven Lesjak

Šest minuta kasnije Lovre Lončar vraća Bijelima dva pogotka prednosti, a da se u završnicu ne bi ušlo bez neizvjesnosti, pobrinuo se u 78. minuti Dominik Novak, pogotkom za 2:3.

Do kraja susreta mreže su ipak mirovale i momčad trenera Luke Vučka zasluženo je osvojila sva tri boda.