Gledatelja: 50
Sudac: Jurica Matoš (Split)

Strijelci: 1:0 Reić (27), 2:0 Žunić (45),

Hajduk: Šiško, Hodak, Krstanović (od 51. Kanaet), Orlić (od 51. Skelin), Vušković (od 56. Carević), Bašić (od 56. Letunić), Butić, Reić (od 51. Lončar), Žunić (od 56. Pfeifer), Ivković, Kuzmanić.

Hajdukovi pioniri su u 6. kolu 1. HNL osvojili sva tri boda u utakmici protiv Zagreba. Momčad trenera Marka Sičića dominirala je tijekom cijele utakmice i zasluženo pobijedila. Konačan rezultat bio je 2:0, a Bijeli su stvorili još nekoliko velikih prilika, dok je jednom goste spašavala i prečka.

Duje Reić domaće je doveo u vodstvo u 27. minuti. Nakon lijepe akcije Luke Vuškovića i Šimuna Butića lopta je na 16 metara od gola ostavljena za Reića koji precizno pogađa suprotni kut.

Konačan rezultat je u 10. minuti drugoga dijela postavio Toma Žunić. On je dobio lijepu dubinsku loptu i u situaciji jedan na jedan lagano poentirao pored nemoćnog gostujućeg vratara Luke Mašića.

-

Kadeti: Hajduk – Zagreb 2:1 (1:1)
Sudac: Josip Zec (Split)

Strijelci: 0:1 Prpić (12-ag.), 1:1 Brajković (28-11 m), 2:1 Capan (90+3)

Hajduk: Mišević, Baturina (od 46. Đolonga), Hrgović (od 71. Škorlić), Zubanović (od 83. Kapulica), Prpić, Klarić-Kukuz, Petrović, Nazor (od 52. Jurić-Petrašilo), Radonić (od 46. Capan), Antunović (od 52. Vrcić), Brajković.

Kadeti Bijelih uspjeli su u završnici utakmice osvojiti sva tri boda protiv Zagreba. Momčad trenera Mislava Karoglana  već od 12. minute je morala hvatati rezultatski zaostatak. Gosti su poveli nakon nesporazuma u obrani Bijelih, a vlastitu mrežu pogodio je Dominik Prpić.

Hajduk do poravnanja stiže u 28. minuti, nakon igranja rukom u obrani gostiju. Sudac Josip Zec pokazao je na bijelu točku, a siguran izvođač bio je Roko Brajković.

Velike napore da dođu do pobjede igrači Hajduka okrunili su u trećoj minuti sudačke nadoknade, a strijelac je bio Marko Capan.