Gledatelja: 30
Sudac: Mateo Budić (Kaštel Gomilica)

Strijelci: 0:1 Žunić (22), 0:2 Lončar (52)

Hajduk: Bezeljak, Hodak, Skelin (od 36. Vušković), Krstanović (od 55. Kanaet), Vušković,  Orlić, Ivković, Reić (od 55 Pfeifer), Žunić (od 55. Butić), Lončar, Kuzmanić (od 36. Žeravica).

Hajdukovi pioniri su u 7. kolu kao gosti u Vranjicu pobijedili momčad Solina s 2:0. Momčad trenera Marka Sičića u oba poluvremena je postigla po jedan pogodak i tako došla do nova tri boda.

Bijeli su poveli u 22. minuti golom Tome Žunića, koji je odlično reagirao u situaciji jedan na jedan. Konačan rezultat postavio je u 52. minuti Lovre Lončar. On je prihvatio jednu povratnu loptu i sigurno zatresao domaću mrežu.

Bijeli su dominirali tijekom cijele utakmice, a najzaslužniji za to što nije bilo više lopti u mreži Solina je domaći vratar Marin BiočićU sljedećem kolu Hajduk na Poljudu igra protiv Rijeke.

-

Kadeti: Solin - Hajduk 1:5 (1:1)
Sudac: Mario Jadrijević (Sinj)

Strijelci: 0:1 Nazor (20), 1:1 Jemo (26), 1:2 Pukstas (48), 1:3 Petrović (51), 1:4 Brajković (59), 1:5 Antunović (75)

Hajduk: Mišević, Đolonga, Hrgović, Zubanović, Klarić-Kukuz (od 71. Baturina), Jurić-Petrašilo (od 75. Pralija), Brajković (od 71. Antunović), Nazor (od 75. Goreta), Pukstas, Capan (od 62. Škorlić), Petrović (od 71. Radonić).

Kadeti Hajduka bili su uvjerljivi na gostovanju kod Solina i ostvarili pobjedu od 5:1.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 1:1, a golove su postigli Krešimir Nazor za Bijele i Boško Jemo za Solin. Bio je to jedini udarac domaćih u prvih 45 minuta, a Jemo je mrežu pogodio iz slobodnog udarca sa 17 metara.

U drugom poluvremenu momčad trenera Mislava Karoglana ubacila je u višu brzinu i s četiri pogotka upisala uvjerljivu pobjedu. Izdvojiti možemo atraktivne akcije kod drugog i petog pogotka Bijelih. Rokas Pukstas je u 48. minuti izveo lijep solo prodor te potom odigrao dupli pas i preciznim udarcem svladao domaćeg vratara Roka Marovića.

Najljepšu akciju vidjeli smo u 75. minuti, kada je nakon dva dupla pasa Mate Antunović iz blizine gurnuo loptu u mrežu za konačnih 1:5.