Pobjede pionira i kadeta na gostovanju kod Rudeša

Igralište: Š.C. Rudeš
Sutkinja: Sabina Bolić (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Bistre (16), 0:2 Juričić (59)
Hajduk: Pocrnjić, Papić (od 67. Gabrilo), Beidenegl (od 67. Jenjić), Čupić, Bartulović, Vojvodić, Bokan (od 55. Kutia), Bistre (od 67. Tapalović), Perko, Ivanišević Dvornik (od 66. Šuvar), Juričić (od 67. Rados).
Hajdukovi pioniri pobjedom su otvorili drugi dio natjecanja u 1. HNL. Momčad trenera Zlatka Jerkovića nije dozvolila iznenađenje na gostovanju kod Rudeša i za još jedan korak se primakla željenom cilju - tituli prvaka Hrvatske.

Bijeli su bolju igru u prvom poluvremenu okrunili vodećim pogotkom Davora Bistre u 16. minuti na asistenciju Matea Juričića. Minimalno vodstvo zadržalo se do 11 minuta prije kraja, a onda je  sve moguće dvojbe oko konačnog pobjednika otklonio Mateo Juričić, a asistent je bio Šime Perko

KADETI: Rudeš – Hajduk 2:6 (1:5)
Sudac: Filip Dragašević (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Milišić (15), 0:2 Čular (19), 0:3 Prodanović (23), 1:3 Berišić (25), 1:4 Skelin (32), 1:5 Prodanović (34), 1:6 Ćalušić (53), 2:6 Orešković (68)
Hajduk: Bezeljak, Fridl, Milišić (od 65. Krstanović), Skelin (od 74. Tudor), Perajica, Čular, Durdov (od 74. Hrastović), Ora, Prodanović (od 81. Zdrilić), Ćalušić (od 65. Tolja), Žeravica (od 65. Matić).

Kadeti su bili još uvjerljiviji i ostvarili visoku pobjedu od 6:2. Sve je bilo riješeno u prvoj polovici prvog poluvremena jer su Bijeli u tom periodu stigli do nedostižnog vodstva od 3:0. Prva dva pogotka postignuta su odličnim udarcima iz daljine, a strijelci su bili Duje Milišić i Roko Čular, dok je strijelac trećeg pogotka bio Patrik Prodanović. U 25. minuti nadu je domaćinu vratio Anton Berišić, ali do poluvremena po jednom mrežu domaćeg vratara pogađaju kapetan Marino Skelin i (po drugi put) Prodanović.

U drugom dijelu bez rezultatske neizvjesnosti oba trenera iskoristila su mogućnost svih šest zamjena, a s obje strane vidjeli smo po još jedan pogodak - za Hajduk strijelac je bio Marin Ćalušić, dok je za domaće rezultatsku kozmetiku u 68. minuti popravio Vito Orešković.