Pobjede pionira i kadeta na gostovanju kod Lučkog

Strijelci: 0:1 Vrbat (49), 0:2 Vetma (55), 1:2 Hrgić (73-11 m)
Hajduk: Vunić (od 64. Pletikosa), Vuković (od 64. Šafradin), Šatalić (od 83. Najev), Vrbat, (od 83. Bilić), Rajčić, Majić (od 46. Bijedić), Perković, Cvjetković, Buklijaš (od 56. Kapov), Vetma (od 83. Papić)Špičko.

Pioniri Hajduka ostvarili su i drugu gostujuću pobjedu u novoj sezoni.
Momčad trenera Siniše Šegovića pobijedila je Lučko rezultatom 2:1.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a onda su bolji ulazak u nastavak Bijeli materijalizirali golovima ivana Vrbata i Ivana Vetme. Domaćin se pokušao vratiti u utakmicu, ali sve što su uspjeli bio je pogodak nakon dosuđenog jedanaesterca u njihovu korist, koji je iskoristio Jakov Hrgić.

-

KADETI: Lučko- Hajduk  0:6 (0:2)
Sudac: Antonio Kožarec (Samobor)
Strijelci: 0:1 Bartulović (26), 0:2 Bralić (35), 0:3 Bralić (57), 0:4 Alujević (60), 0:5 Perko (66), 0:6 Juričić (71)
Hajduk: Pocrnjić (od 65. Pavičić Ivelja), Beidenegl, Bartulović, Čupić, Papić (od 73. Krešić), Jenjić, Alujević (od 65. Maglica), Bokan (od 78. Brkljača), Juričić (od 73. Slunjski), Perko, Bralić (od 65. Mišura).

I kadeti Hajduka vraćaju se s gostovanja kod Lučkog sa sva tri boda. Bijeli su dobro ušli u susret i nakon nešto više od pola sata igre imali sigurno vodstvo od 2:0 zahvaljujući pogocima Ante Bartulovića i njegovog imenjaka Bralića. S tim rezultatom otišlo se na odmor.

Nakon šest minuta igre u drugom dijelu, stvari su se za Bijele malo zakomplicirale. Nakon jednog prekršaja sudac Antonio Kožarec pokazao je izravni crveni karton Bartuloviću i domaćin je dobio priliku da više od pola sata igra s igračem više.

No momčad trenera Jure Ivankovića tada je ubacila u višu brzinu i u samo 14 minuta, od 57. do 71. poslala čak četiri lopte u mrežu Lukasa Muškovca. Najprije je Bralić postigao svoj drugi pogodak, a potom su se u strijelce upisali Frane Alujević, Šime Perko i Mateo Juričić