Igralište: Sesvete
Sudac: Mladen Komesar (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Ivković (50), 0:2 Pfeiffer (67)
Hajduk: Biočić, Hodak, Krstanović, Orlić, Vušković, Skelin, Kuzmanić II (od 61. Marinović),  Lekaj (od 36. Reić), Žeravica (od 69. Crnjak), Ivković, Kuzmanić I (od 56. Pfeiffer).

Pioniri Hajduka vraćaju se s tri boda iz Sesveta. Momčad trenera Marka Sičića ostvarila je pobjedu od 2:0 u vrlo tvrdoj i borbenoj utakmici.

Nije bilo pogodaka u prvom poluvremenu, u kojem su Bijeli napadali i stvorili dvije dobre prilike. Luka Vušković najprije je u 18. minuti zaprijetio udarcem s 18 metara, a potom deset minuta kasnije bio vrlo blizu pogotka nakon kornera i udarca glavom. Domaći su nešto opasniji bili u završnici prvog dijela, a najveću priliku imao je Luka Križanović, čiji udarac iskosa je odlično obranio Marin Biočić.

Odluka je pala u drugom dijelu. Nakon lijepe akcije napadačkog reda u 50. minuti, Mate Ivković je izbio sam ispred Borne Cika i sigurno poentirao. U posljednjih 15-ak minuta domaći su sve karte bacili na napad, a Ivan Pfeiffer je u 67. minuti u kontri pobjegao sam s centra i pogodio domaću mrežu za konačnih 0:2.