Pobjeda pionira u Rijeci, kadeti poraženi

Gledatelja: 80
Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka)
Strijelci: 0:1 Kapulica (47), 0:2 R. Brajković (62)
Hajduk: Buljan, Hrgović (od 65. Katić), Ivanković (od 65. Franić), Šimić, Šimičić (od 65. Arković), Šemiga, Jurlin (od 46. Pućo), Kapulica (od 57. Ivković), Sekulić (od 57. Duić), R. Brajković, D, Brajković.

Hajdukovi pioniri ostvarili su pobjedu na gostovanju u Rijeci. Momčad trenera Marka Sičića od početka je nametnula ritam, dominirala i u prvih 10 minuta stvorila nekoliko opasnih situacija preko Diega Sekulića. Domaći su na poluvrijeme ipak otišli s aktivnih 0:0, a odluka je pala u drugih 35 minuta.
Bijeli su poveli u 47. minuti, asistent je bio Leo Pućo, a domaćeg vratara Lovru Miškovića svladao je Luka Kapulica. Drugi pogodak postignut je nakon lijepe akcije i nekoliko točnih dodavanja Hajdukovih igrača. Daniel Brajković ubacio je s desne strane, a Roku Brajkoviću nije bilo teško pogoditi mrežu iz blizine.

---

Kadeti: Rijeka - Hajduk  3:2 (2:0)
Igralište: Rujevica
Gledatelja: 140
Sudac: Marin Rožman (Rijeka)
Strijelci: 1:0 Valjan (10), 2:0 Frigan (45), 2:1 Škugor (53), 2:2 Krolo (61) 3:2 Simčić (77)
Hajduk: Silić, Telebar (od 72. Posinković), Bradarić, Letaj (od 86. Dominić), Pelivan , Krolo, Mihalinec (od 46. Čuić), Brkljača (od 59. Čengić), Škugor (od 59. Želalić),  Ćubelić, Petrović.

Kadeti su upisali poraz, iako su se uspjeli vratiti nakon vodstva domaćih od 2:0. Loš početak Bijelih omogućio je Rijeci vodstvo u četvrtoj minuti, strijelac je bio Karlo Valjan. Šansu za povećanje s bijele točke Riječani su imali u 10. minuti, ali se obranom istaknuo Toni Silić. Pred sam kraj prvog dijela, Rijeka ipak dolazi do vodstva od 2:0 pogotkom Matije Frigana.
U drugom dijelu igrači trenera Jure Srzića dominiraju i nakon petnaestak minuta stižu do izjednačenja. Najprije je Leonardo Petrović prošao po lijevoj strani i ubacio, a na pravom mjestu je bio Duje Škugor. Do izjednačenja Hajduk dolazio nakon kornera. Robert Pelivan je u gužvi šutirao, a odbijenu loptu u mrežu je pospremio Ivan Krolo. Odlučujući pogodak postigao je Dominik Simčić, nakon nesporazuma u Hajdukovoj užoj obrani. Nastavili su Bijeli s pritiskom, ali nisu uspjeli, najveću prigodu promašio je Petrović u 87. minuti.