Pobjeda pionira protiv Solina

23/9/2018 - 19:26 sati
Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0Pioniri: Hajduk - Solin 1:0
Pioniri: Hajduk - Solin 1:0

Pioniri: HAJDUK: SOLIN  1:0 (0:0)
Utakmica 5. kola Prve HNL
Gledatelja: 300
Sudac: Marino Majstrović (Split)
Strijelac: 1:0 Vrcić (61)

Hajduk: Mišević, Đolonga , Botica (od 70. Stjepanović), Prpić, Goreta (od 47 Jelić), Nazor (od 60. Radonić), Petrović, Kukoč (od 36. Klarić Kukuz), Antunović (od 36 Vrcić), Brkljača, Kamber (od 36. Pućo).

Hajdukovi pioniri osvojili su tri boda u tvrdoj utakmici protiv susjeda iz Solina.  Momčad Jure Srzića dominirala je tijekom cijelog susreta, ali bez većeg broja izglednih situacija. Na samom otvaranju susreta dobro je šutirao Marko Brkljača ali je gostujući vratar Duje Koljanin zaustavio njegov udarac. Najveću priliku u prvom dijelu Bijeli su imali u 18. minuti kada je Mate Antunović lukavo prebacio gostujućeg vratara, ali je netko iz obrane Solina loptu s gol linije izbio izvan igrališta.

Na odmor se otišlo bez pogodaka, a u 42. minuti Mislav Petrović je glavom pokušao nakon ubačaja iz prekida, ali je bio malo neprecizan. Jedini pogodak na utakmici postignut je u 61. minuti. Veliki dio posla driblingom je na desnom krilu obavio Ante Jelić, njegovu lijepo ubačenu loptu primirio je Jere Vrcić i plasirao je u donji desni kut gostujućeg vratara.

Gosti su samo jednom ozbiljnije zaprijetili, nakon ubačaja s desne strane glavom je s 12 metara šutirao Jure Prkačin, ali je Luigi Mišević obranio. Posljednju priliku na utakmici imao je strijelac Vrcić koji je opet prihvatio jedan ubačaj s desnog boka, ali je ovog puta njegov šut otišao preko gola.