Pioniri: Osijek - Hajduk 1:4 (0:3)
Utakmica 10. kola Prve HNL
Igralište: Gradski vrt
Sudac: Ivan Kurbaša (Bizovac)
Strijelci: 0:1 Škorlić (11), 0:2 Petrović (31), 0:3 Petrović (35), 0:4 Baturina (65), 1:4 Mikolčić (67-11 m)

Hajduk: Silić, Ðolonga, Botica (od 47. Stjepanović), Prpić, Zubanović, Klarić-Kukuz, Petrović (od 60. Baturina), Vrcić (od 47. Jelić), Škorlić (od 53. Pućo), Brkljača (od 60 Radonić), Nazor (od 53. Kukoč).

Hajdukovi pioniri ostvarili su uvjerljivu pobjedu u Gradskom vrtu. Igrači trenera Jure Srzića rano su poveli i već do kraja prvog dijela osigurali pobjedu. Bijeli su iskoristili visoko postavljanje zadnje linije domaćih te su dubinskim loptama lako dolazili u prilike. Kod prvog pogotka tako je Dominik Prpić proigrao strijelca Rina Škorlića, a kod drugog pogotka čak dvojica Bijelih izišla su sama pred domaćeg vratara Filipa Kovačevića te je Škorlić nesebično asistirao strijelcu Mislavu Petroviću. U posljednjoj minuti prvog dijela Petrović je presjekao jednu loptu u zadnjoj liniji Osijeka i posigao treći gol za Hajduk. Četvrti gol postigao je Josip Baturina na asistenciju Antonija Klarić Kukuza, a strijelac počasnog pogotka za domaće iz jedanaesterca bio je Šimun Mikolčić.

Kadeti: Osijek - Hajduk  0:0
Sudac: Domagoj Kurtović (Osijek)

Hajduk: Perić, Unušić, Pelivan (od 51. Telebar), Buljan, Škaričić, Galić, Biuk (od 64. Topić), Grabovac (od 74. Mamić), Domančić (od 64. Miljanić), Ćubelić (od 51. Krolo), Katuša (od 74. Vukman).

Susret kadeta završen je bez pogodaka. U prvom poluvremenu igra je uglavnom bila izjednačena, dok je u drugom momčad trenera Igora Tolića preuzela inicijativu, što je rezultiralo s tri četiri opasne situacije pred golom domaćina. Najveću priliku propustili su ipak Osječani u 47. minuti. Nakon jednog duela Roberta Pelivana s domaćim napadačem sudac Domagoj Kurtović pokazao je na bijelu točku, a udarac Filipa Mekića u donji desni kut odlično je obranio vratar bijelih Ivan Perić