Pobjeda pionira i poraz kadeta protiv Istre 1961

Pioniri: Hajduk - Istra 1961  6:0 (2:0)
Utakmica 16. kola Prve HNL
Igralište: Poljud
Sudac: Jurica Matoš (Solin)
Strijelci: 1:0 Brnada (14), 2:0 Kuzmanić (19), 3:0 Durdov (41); 4:0 Durdov (49), 5:0 Pranić (56), 6:0 Durdov (63)
Hajduk: Bosančić (od 51. Pažur), Mlačić, Čular, Kralevski (od 51. Pedisić), Milišić (od 51. Dobronić), Domazet (od 51. Pregelj), Ivčević (od 47. Pranić), Brnada, Radman (od 47. Ora), Kuzmanić (od 47. Mušura), Durdov.

Hajdukovi pioniri ostvarili su uvjerljivu pobjedu protiv Istre 1961, konačan rezultat bio je 6:0. Momčad trenera Zlatka Jerkovića u vodstvo je došla u 14. minuti, a strijelac je bio David Brnada. Pet minuta kasnije, vodstvo je udvostručio Marin Kuzmanić. S vodstvom od 2:0 otišlo se na odmor, a u drugom dijelu Bijeli su do vrha napunili mrežu gostujućeg vratara.

Posebano efikasan u nastavku bio je Bruno Durdov koji je tri puta zatresao mrežu, a jedan pogodak postigao je i Duje Pranić.

---

Kadeti: Hajduk - Istra 1961  1:2 (1:1)
Sutkinja: Jelena Pejković (Solin)
Strijelci: 0:1 Travaglia (31), 1:1 Krstanović (38), 1:2 Lovrić (90)
Hajduk: Fesyuk, Hrgović (od 86. Reić), Krstanović (od 62. Božić), Begonja, Vušković, Kavelj, Katić (od 46. Lončar), Ivković, Duić, Kapulica, Brajković (od 62. Davidović).

Kadeti su upisali poraz, a pogodak vrijedan tri boda za goste je u posljednjoj minuti postigao Mateo Lovrić. U prvom poluvremenu Istra 1961 je povela u 31.minuti preko Lorenza Travaglie, a sedam minuta kasnije Bijelima je privremeno poravnanje donio Ivan Krstanović