Pobjeda kadeta, pionirima bod na gostovanju kod Lučkog

Igralište: Lučko
Sudac: Zdravko Fotivec (Špičkovina)
Strijelci: 0:1 Paštar (50), 1:1 Klakočer (55)
Hajduk: Pandurić, Slatina, Domazet, Šimović, Paštar, Modrić, Pjević, Matko, Ruso (od 36. Ćukušić), Alujević, Slavka (od 61. Katuša).
Pioniri Hajduka s još jednog gostovanja vraćaju se s polovičnim plijenom. Bijeli su dominirali u tvrdoj utakmici i došli u vodstvo sredinom drugog poluvremena. Nakon jednog prekida najbolje se snašao Marko Paštar i svladao Leona Plešu. Pet minuta kasnije, nakon pogreške u obrani Bijelih, Lučko preko Natka Klakočera dolazi do izjednačenja, a svi napori Bijelih da u posljednjih 15 minuta dođu do pobjedonosnog pogotka ostali su bez rezultata i oba takmaca na kraju su osvojila po jedan bod.

KADETI: Lučko - Hajduk  0:3 (0:1)
Sudac: Martin Turčin (Tuhelj)
Strijelci: 0:1 Durdov (36), 0:2 Durdov (73), 0:3 Durdov (77)
Hajduk: Mašković (od 80. Grubišić), Hrastović (od 80. Pedisić), Kralevski, Čupić, Milišić (od 80. Kuzmanić), Vojvodić, Ora (od 71. Medvid), Kajtazi (od 77. Burić), Durdov, Matić (od 71. Mišura), Zudin (od 77. Pranić).
Kadeti Hajduka odradili su ovu obvezu s rezultatski uvjerljivih 3:0, ali treba reći da je domaćin ipak do 77. minute bio u igri s minimalnim zaostatkom.
Pitanje pobjednika riješio je nezaustavljivi  Bruno Durdov

Mrežu Ante Ćorića načeo je u 36. minuti udarcem s 13 metara iskosa, a onda je u kasnoj fazi utakmice u četiri minute još dva puta pogodio cilj. Drugom pogotku prethodila je precizna dijagonala Duje Milišića, a za konačnih 0:3 Durdov je zabio iz odbijanca i donio tri boda svojoj momčadi.