Pobjeda kadeta na gostovanju kod Međimurja, poraz pionira

Igralište: SRC Mladost
Sudac: Marko Dergez (Đurđevac)

Strijelci: 1:0 Marton (29), 2:0 Marton (40)

HAJDUK: Dugeč, Đolonga, Botica (od 55. Stjepanović), Zubanović, Goreta, Klarić-Kukuz, Radonić (od 69. Kukoč), Antunović (od 55. Jelić), Brkljača, Kamber (od 41. Vrcić), Petrović.

Hajdukovi pioniri poraženi su u posljednjoj prvenstvenoj utakmici na gostovanju kod Međimurja u Čakovcu. Momčad Marka Sičića izgubila je rezultatom 2:0, a oba pogotka postigao je Luka Marton

Prvi put mrežu Bijelih pogodio je u 29. minuti, a konačni rezultat postavio je na otvaranju drugog poluvremena, u 40. minuti.

Pioniri su sezonu završili na drugom mjestu prvenstvene tablice.

KADETI: MEĐIMURJE - HAJDUK 0:1 (0:0)
Igralište: ŠRC Mladost
Sudac: Ante Bundović (Bjelovar)

Strijelci: 0:1 Levak - Ag. (61)

HAJDUK: Silić, Telebar, Bekavac, Pelivan, Škaričić, Krolo (od 41. Mamić), Topić (od 50. Biuk), Klarić, Ljubičić (od 41. Domančić), Ćubelić (od 66. Botica), Petrović (od 59. Miljanić).

Kadeti trenera Jure Srzića sezonu su završili minimalnom pobjedom na gostovanju kod Međimurja. Nakon prvog poluvremena koje je završilo bez pogodaka ključni trenutak se zbio u drugom dijelu, točnije u 61. minuti kada je Lovro Panić Levak.

Kadeti su također sezonu završili na drugom mjestu prvenstvene tablice.

Dodajmo kako su danas kadeti II trenera Siniše Šegovića poraženi na gostovanju kod Šibenika s 1:0, a pioniri II koje vodi trener Matija Mijandrušića odigrali su sa Šibenikom 2:2.