Juniori: Inter (Z) - HajdukJuniori: Inter (Z) - HajdukJuniori: Inter (Z) - HajdukJuniori: Inter (Z) - HajdukJuniori: Inter (Z) - HajdukJuniori: Inter (Z) - HajdukJuniori: Inter (Z) - HajdukJuniori: Inter (Z) - HajdukJuniori: Inter (Z) - HajdukJuniori: Inter (Z) - Hajduk

Igralište: Ivan Laljak - Ivić
Sutkinja: Sabina Bolić (Zagreb)
Strijelci: 0:1  Pukštas (22), 0:2 Vladušić (66)
Hajduk: Silić, Škaričić, Vladušić, Bradarić, Hrgović (od 82. Letaj), Lazar (od 74. Prpić), Pukštas, Capan, Brkljača, Domančić (od 66. Antunović), Čuić (od 82. Vrcić).

Nakon pobjede nad Škendijom na startu Lige prvaka mladih, juniori Hajduka ostvarili su identičnu 2:0 pobjedu na gostovanju u Zaprešiću. Momčad trenera Marijana Budimira došla je u vodstvo u 22. minuti, a strijelac za Bijele bio je Rokas Pukštas

Pobjedu je Hajduk potvrdio u 66. minuti, kada je precizan bio Stipe Vladušić te je domaći vratar Antonio Zrakić drugi put morao po loptu u mrežu.

Juniori su tako na najbolji način završili ovaj vrlo intenzivan i uspješan tjedan te ih očekuje dvotjedna reprezentativna pauza.