Pobjeda juniora u Rijeci

26/11/2023 - 16:09 sati
Juniori: Rijeka - Hajduk 1:2Juniori: Rijeka - Hajduk 1:2Juniori: Rijeka - Hajduk 1:2Juniori: Rijeka - Hajduk 1:2Juniori: Rijeka - Hajduk 1:2Juniori: Rijeka - Hajduk 1:2Juniori: Rijeka - Hajduk 1:2Juniori: Rijeka - Hajduk 1:2
Juniori: Rijeka - Hajduk 1:2

JUNIORI: Rijeka - Hajduk 1:2  (1:1)
1. HNL – 14. kolo
Stadion: HNK Rijeka
Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka)
Strijelci: 0:1 Pavić (25), 1:1 Jakac (32), 1:2 Lončar (63)
Hajduk: Bezeljak, Hodak, Vušković, Pavić (od 46. Shahini), Krstanović (od 90. Šemiga), Kavelj, Reić (od 59. Jurak), Ćalušić (od 46. Bobanović), Lončar (od 87. Antunović), Begonja, Bačić.
Juniori Hajduka poslije velike borbe vraćaju se iz Rijeke sa sva tri boda. Na isteku ravnopravnih prvih pola sata, Niko Pavić odigrao je lijepi dupli pas s Lovrom Lončarom, zatim ušao u protivnički šesnaesterac i preciznim udarcem svladao Niku Vučetića. Sedam minuta kasnije Rijeka je izjednačila, nakon gužve u gostujućem šesnaestercu lopta je došla do Noela Jakca, koji pogađa mrežu za 1:1. Ovim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme.

Lijepa asistencija Luke Vuškovića u 63. minuti izbacila je u završnicu Lončara, koji je odlično reagirao, stvorio prostor za udarac i onda sa 16 metara prebacio domaćeg vratara. Rijeka je pokušavala doći do izjednačenja, najveću priliku stvorili su u zadnjoj minuti kada je Bijele spasila prečka, a treba istaknuti i jednu odličnu intervenciju Raula Bezeljaka 15-ak minuta ranije.