Pobjeda juniora u Parku mladeži

29/7/2023 - 21:18 sati

Juniori Hajduka u Parku mladeži su u prijateljskom susretu pobijedili seniorski sastav RNK Split s 4:1.

Domaćin je u devetoj minuti imao priliku doći u vodstvo iz jedanaesterca, ali je Hajdukov golman David Fesyuk odličnom intervencijom spriječio pogodak. U 26. minuti Lovre Lončar je asistent, a Nino Duić strijelac za vodstvo Bijelih. Devet minuta kasnije kapitulirao je Fesyuk i na odmor se otišlo s neodlučenih 1:1.

Nakon pet minuta u nastavku Duić je odličnim presingom spriječio ispucavanje lopte domaćeg vratara i od njegove noge lopta se odbila u mrežu. Treći gol postigao je u 88. minuti Mateo Bačić, nakon što je dobio preciznu dugu loptu od Frane Bobanovića. Konačan rezultat postavio je Patrik Prodanović solo akcijom u posljednjoj minuti utakmice.

Trener Bijelih Toni Golem koristio je ukupno 21 igrača:
Hajduk: Feysuk, Begonja, Skelin, Pavić, Ćalušić, Kavelj, Krstanović,  Lončar, Skoko, Duić, Žeravica.
Još su igrali: Bezeljak, Antunović, Zubanović, Shanini, Prodanović, Bobanović, Bačić, Hodak, Carev, Jurak.