Igralište: Š.C. Hrvatskih vitezova
Sudac: Jakov Titlić (Hrvace)

Strijelac: 0:1 Biuk (22)

Hajduk: Silić, Buljan, Bradarić, Krolo, Letaj, Breškić (od 46. Dominić), Lazar (od 61. Mamić), Brkljača, Biuk (od 86. Grabovac), Ljubičić (od 86. Topić), Domančić (od 80. Petrović).

Juniori Hajduka nastavili su niz pobjeda na gostovanju u Dugopolju. U utakmici 12. kola 1. HNL momčad trenera Marijana Budimira pobijedila je rezultatom 1:0. Strijelac je bio Stipe Biuk u 22. minuti, čime je okrunio dominaciju Hajduka u prvom poluvremenu. Odlučujući pogodak postignut je nakon uigrane akcije iz kornera, a završnica je pripala Biuku koji je s dvadesetak metara iskosa pogodio suprotne rašlje nemoćnog Antonija Čulina.

U drugom poluvremenu igra je bila znatno ravnopravnija, domaćini su svim silama nastojali izjednačiti, ali nisu uspjeli. Dugopolje je više puta zaprijetilo ubačajima sa strane, ali je sigurni vratar Hajduka Toni Silić bio vrlo koncentrian u izlascima s gol linije, a istaknuo se i obranom opasnog slobodnog udarca u 62. minuti.

Sljedeća subota je na Poljudu rezervirana za zaostalu utakmicu 11. kola, derbi Hajduka i Dinama.