Pobjeda juniora protiv Dugopolja

1/2/2020 - 17:16 sati

Juniori Hajduka na pomoćnom terenu stadiona Poljud pobijedili su vršnjake Dugopolja s visokih 7:1.

Gosti su poveli na samom početku utakmice preko Roka Vivodinca, ali je potom Domagoj Topić s dva pogotka u 10 minuta preokrenuo tijek utakmice. Do poluvremena se u strijelce upisao i Marin Ljubičić, a u drugom dijelu su mrežu Dugopolja još zatresli Marko Domančić (dva puta) te Tino Blaž Lauš i Mark Bushaj.

Momčad trenera Marijana Budimira nastupila je u sljedećem sastavu: Perić, Iličić, Mamut, Škaričić, Bekavac, Jurica, Jenjić, Čubelić, Topić, Ljubičić, Buble. Još su igrali: Silić, Klarić, Unušić, Mijatović, Bushaj, Vujčić, Lauš, Domančić, Biuk.

Juniori II su u gostima igrali protiv seniora Trogira, a utakmica je završena rezultatom 1:1.