Pobjeda juniora na gostovanju kod Slaven Belupa

JUNIORI: Slaven Belupo - Hajduk 2:4 (1:3)
1. HNL – 2. kolo
Igralište: Kunovec
Sudac: Luka Slišković (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Antunović (6), 0:2 Lončar (36), 0:3 Antunović (43), 1:3 Vlašić (45+1), 1:4 Reić (69), 2:4 Mrdaković (90+2)
Hajduk: Fesyuk, Fridl (od 46. Bobanović), Shahini, Pavić, Prpić, HodakAntunović (od 52. Bačić), Ćalušić (od 63. Reić), Žeravica, Skoko, Lončar (od 75. Duić).
Juniori Hajduka ostvarili su pobjedu i na drugom ovosezonskom gostovanju. Bijeli su pobijedili Slaven Belupo, konačan rezultat bio je 2:4.
Odličan početak momčad trenera Tonija Golema okrunila je vodstvom već u šestoj minuti, a strtijelac je bio Karlo Antunović. U 36. minuti Lovre Lončar povećava vodstvo Bijelih, a drugi pogodak Antunovića u 43. minuti potvrdio je da će bodovi krenuti prema Splitu.
Strijelac četvrtog pogotka za Hajduk bio je Duje Reić, samo šest minuta nakon što je zamijenio Marina Ćalušića
Domaći su oba pogotka postigli u sudačkoj nadoknadi, po jedan u svakom poluvremenu, a mrežu Davyda Fesyuka zatresli su Frano Vlašić i Uroš Mrdaković.
Prvu domaću utakmicu juniori Hajduka odigrat će u subotu, a gost Bijelih bit će Rudeš.